Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy pasi szedi a...

Ciki ha egy pasi szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nem, de azért túlzásba se essen!
2009. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de szerintem igen. Főleg, ha úgy szedi ki, hogy egyértelműen látszik, hogy az szedve van. Nekem volt egy párom, akinek középen összenőtt a szemöldöke olyan sok volt, ott a kozmetikus kiszedte mindig, de az ugye nem feltűnő. Viszont én a villamoson csomó fiút látok, akiről messziről visít, hogy erősen formára van igazítva gyantával. Pont tegnap láttam egy ilyen, ott a srácnak egy francia műköröm is párosult hozzá. Hát bocs, de azért mindennek van egy határa.
2009. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
kicsit félreértetted, leginkább arra gondoltam h ha össze van nőve akk az nem ciki, de ha formára az igen
2009. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok nem azért :D Csak kiváncsiságból vagyok kiváncsi a véleményetekre
2009. ápr. 18. 17:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pasi csak akkor szedje a szemöldökét ha nagyon muszály.Pl ha össze van nőve. Szerintem az nagyon csúnya ha egy pasinak egy szemöldöke van. Szóval inkább szedje mint hogy csúnya legyen. Viszont akinek átlagos a szemöldöke az ne nyúljon hozzá, úgy jó az ahogy van.
2009. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy szedi, hogy látszik, hogy szedve van ,akkor elég gáz! :) (szerintem).
2009. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Énis egyetértek ezzel
2009. ápr. 18. 17:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, de én elég szabad gondolkodású vagyok, vagy hogy mondjam :D

Ha össze van nőve középen az szerintem sokkal cikibb.

Ha normálisan szedi akkor rendbe van. De nekem volt már olyan pasim, aki csak egy vékony csíkot hagyott, és úgy szedte ki mindig :)) nem arra a rajzoltra gondolok, az szerintem nőknek is ritkán áll jól, hanem simán vékony csík volt.

Én ezeket nem tartom cikinek, számomra sokkal cikibb az, amikor mintákat borotválnak/nyírnak bele. Azon elkap a röhögés.

2009. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én pasi vagyok és bozontos összenőtt szemöldököm van és én szedem. Így kiszedve olyan mint egy átlagos férfi szemöldök.
2009. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oks :))
2009. ápr. 20. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!