Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha egy lánynak a...

Nagyon ciki, ha egy lánynak a combja is szőrös?

Figyelt kérdés
Nem azokra a pihékre gondolok,hanem ugyanúgy mint a lábszáram,erős fekete.

2016. okt. 18. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, de szőrteleníts
2016. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ hogy mennyire szőrös és hogy mennyire sűrű de amúgy nem lehet annyira szőrős, enyémnél biztosan nem:D

17f

2016. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lányként a szőrösebb kategóriához tartozom,tehát eléggé az.
2016. okt. 18. 09:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja mondani, hogy természetes, pedig az. Látod, a fiúcskák mind azt hiszik, a lányokon csak pihécske nőhet.


Cikinek nem ciki. Csak a társadalomnak nem tetszik.

2016. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Lehet lepontozni, de engem nagyon vonz.
2016. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván természetes, és mindenkinek ilyen, de nem szokás úgy hagyni... Szőrteleníts!
2016. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de a kérdés most nem a szőrtelenítésről szól. Egyáltalán nem mindenkinek az,pont ezért kérdezem. Mint írtam,nem szöszi pihékről van szó,hanem a combom is ugyanúgy szőrös,mint a lábszáram,teljesen végig.
2016. okt. 18. 10:37
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Olyan színű a szőröd, mint a hajad. Akinek szöszi pihéi vannak, az jellemzően amúgy is világos, szőke hajú. Ennyi.
2016. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most erre milyen választ vársz? Azt várod, hogy valaki kimondja, hogy ciki? Igen, ciki. Mert a többieknek nem az. Ezt érzed nem?

Ha ez téged ennyire zavar, akkor gyantáztasd, vagy borotváld. Ha annyira szőrös, ami nem a normális kategória, akkor meg nem tudom hány éves vagy, de akár el is múlhat később. (hormonváltozás, ez-az)

2016. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Huh, szerintem ciki. Engem nagyon taszítana látványra is, meg tapintásra is. Szóval szerintem ciki. Miért nem akarsz szép lenni? :) Szedd le a szőrt a combokról, olyan szép lábak vannak, talán a tiéd is az lenne.
2016. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!