Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha egy lánynak a...

Nagyon ciki, ha egy lánynak a combja is szőrös?

Figyelt kérdés
Nem azokra a pihékre gondolok,hanem ugyanúgy mint a lábszáram,erős fekete.

2016. okt. 18. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt inkább izgató lehet. Nekem nagyon is tetszene.
2016. okt. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindenem szőrös.

Még az állam alatt is, de ezt senki nem is tudja megérteni.

Azt hiszik valami beteg mutáns vagyok. Az orvos szerint azonban ilyen a genetikám. Ritka és nem annyira a társadalmi szépségideálnak megfelelő, ezért próbálom eltüntetni minden erőmmel.

Kellemetlen főleg az ismerkedésnél. Vagyis mikor már kezd komolyabbra fordulni, mindig jön az a bizonyos kérdés...Neked miért olyan ott? MITTUDOMÉN. Ne nézz oda kérlek.

2016. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy megkérdezik, én is megkérdezném. De, ettől függetlenül van akit zavar, van akit nem. Keress olyat aki úgy fogad el ahogy vagy.
2016. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as te nekem válaszoltál? Nem én vagyok a kérdező.

És egyébként találtam olyat aki nem kérdezett rá, na ő az igazi. Jövőre esküvő :)

2016. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es, igen, neked válaszoltam.

Én magamból indultam ki, láttam már hasonlót és nem zavart. Megkérdeztem, mert még nem láttam olyat.De, nem zavart. Ha ilyen, akkor ilyen. Nem tartom emiatt cikinek.

2016. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

De miért kell az ilyet megkérdezni... nem azért, nekem nincs semmi olyan a testemen, de ha csak látok, hallok ilyet, mindig azok a nagyszájú gyerekek jutnak eszembe, akikben zéró empátia van.


Akik kb. elüvöltik magukat, hogy "juj, de elpirultál", "fúj, mi ez?!", "nézd, de furán néz ki!!".

2016. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!