Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ido allatt barnulok le...

Mennyi ido allatt barnulok le szoliban?

Figyelt kérdés
Tavaj voltam, akkor kb 1honapig jartam es nagyon szep barna voltam, most hetvegen kell menjek eskuvore es szeretnek szep barna menni, sok lesz az ha minden nap elemgyek par percre?
2010. ápr. 26. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
háát szerintem az elég egészségtelen, de te tudod, nyilván ha a bőröd jól és gyorsan betudja fogadni akkor igen szép barna leszel, csak a bőrnek is szüksége van egy kis "pihire" amig regenerálódik
2010. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne menj mindennap! A bőröd megbosszulja!
2010. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia:)

hát körülbelül 2-3 alkalomtól már kicsit barna színt tudsz elérni...persze ez attól függ hány percre mész:)

mindennap lehet nem lenne túl jó...nehogy piros legyél nagyon addigra:)

úgy lenne érdemes, h elsőnek pl.5-6 percre mennél, aztán 7-8 percre, majd 10 percre és megint 10 percre:)

így egy hétbe talán így lehetne besűríteni:)

sok sikert:)

2010. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!