Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira irigy vagyok a szép...

Annyira irigy vagyok a szép lányokra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egy pozitiv irigység, annyira szeretnék én is olyan szép lenni, mint ők, csinosak stb.Próbálok foglalkozni magammal de úgysem tudok olyan lenni mint ők:( és pl a volt barátom volt barátnője is egy gyönyörűség, folyton szépség versenyeket nyer, jó a hangja stb..Nekem se szépségem, se tehetségem és buta is vagyok:(...Min tudjak javitani?:(


l/20



2016. okt. 23. 16:33
 1/6 anonim válasza:

Küldesz egy képet magadról priviben? Minimális smink, vagy egy más frizura tök sokat javíthat. Aztán meg lehet csak túl kritikus vagy önmagaddal szemben.

20/L szintén

2016. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez NEM pozitív irigység, SZIMPLÁN h..lye vagy!

Látod, így jár az, aki máshoz hasonlítja magát és nem saját magához!!!


CSAK ÉS KIZÁRÓLAG SAJÁT MAGADHOZ HASONLÍTSD MAGAD, máshoz felesleges!!


1. szépség relatív

2. önbizalomhiányban szenvedsz

3. TE EGY EGYÉNISÉG VAGY, EBBŐL HOZD KI A MAXIMUMOT!!!

4. kezdj el sportolni és egészséges életet élni

5. öltözködésben legyen egyéniséged

6. SZERESD MAGAD!!

2016. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem h. lye a kérdező.
2016. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TXCowboy ***** válasza:
51%
Öltözz nőiesen: miniszoknya, harisnya, tűsarkú, erős smink, hosszú haj. Kb. ennyi az egész.
2016. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadban a kérdést, hogy mit akarsz elérni azzal, hogy másokra hasonlítasz? Mások talán hozzád képest jobban is tudják, hogy mit akarnak, talán ők nem úgy működnek, hogy ők is csak szertelenül a környezetükre akarnak hasonlítani, egyszerűen megvan a saját indíttatásaik és a saját, - másoktól független - céljaikért élnek.

Aki szépség versenyekre készül, az nagyon drasztikusan sokat is foglalkozik magával. Én már azért sem szeretnék szépség versenyekre menni, mert nem erre szeretném az időmet vesztegetni.


Miért akarsz szépségverseny győztesekre hasonlítani, miben? Te is az ő útjukat akarod járni? Ha nem, akkor másegyébért semmi értelme, nem pusztán felvágásról kell szóljon ez az egész. Miközben annál tovább nem is vagy érdekelt az ebben.


Ha konkrét okok miatt a saját természetes szépségeddel nem vagy megelégedve (pl. nem szép a bőröd/hajad?) , vagy a stílusodat kritizálják és túl átlagosnak tartják? Ezen még lehet változtatni a saját érdekedben, hogy jól érezd magad a mindennapokban, de ez sosem a versengésről szól úgy, normális esetben.

2016. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is küldhetsz képet lehet tudnék pàr tanácsot adni. Bár látatlanban nehéz, de én is hasonlókat tudnék mondani mint az előttem szólók.. Ne foglalkozz másokkal, csak saját magadnak akarj megfelelni és akármennyire hivogató másokhoz hasonlítani magad ne tedd hisz azzal nem mész semmire!!! Egyelőre még én is gyakorlom ezt, h megpróbáljak csak magamra összpontosítani és tudom h közel sem egyszerű.. De mindenkinek más a sorsa, más a háttére, éppezért mert nincs két ugyanolyan ember nem kéne magunkat egy adott emberhez hasonlítani mert soha nem lehetünk ugyanolyanok.. 18/L
2016. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!