Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilátorral szőrteleníthető a...

Epilátorral szőrteleníthető a pénisz, és környéke?

Figyelt kérdés
A borotvát praktikátlannak találtam, mert gyorsan visszanő, és sokat viszket.

2016. okt. 23. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze!

Mondjuk én gyantázás párti vagyok. Az epillátor nekem fájdalmasabb, hiszen minden szőrt egyesével szed ki, és van, hogy többször át kell menni a területen, mert nem tudta kiszedni azonnal. A gyantával pedig ilyen téren egyszerűbb, hogy az egyszerre szedi ki a szőrt, így szerintem kisebb fájdalommal jár, és gyorsabban túl vagyok rajta.

2016. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én is csináltam már.
2016. okt. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mazochista vagy... inkabb gyanta, intim teruleten az epilator kegyetlen.
2016. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ööööö... hát én megnézném, ahogy valaki a zacsit szőrteleníti vele. A tövénél és a has körül még csak-csak. De azért vannak "nehezen belátható részek".

Egy próbát megér, legfeljebb maradsz utána a borotvánál.

2016. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán! :)

Én évekig epiláltam a farkam és a zacsit is. :) Aztán pár évig gyantáztattam kozmetikussal. Jelenleg IPL-el szőrtelenítem. :)

2016. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!