Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sokan miért...

Domaházy Ákos kérdése:

Szerintetek sokan miért követik a menőzés divatát? Azt tudom hogy menő de a viselkedés miért van így belenevelve az emberekbe?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Beilleszkedni a csoportba, hogy ne nézzék ki maguk közül. ( Tinikre gondolsz?)
2016. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek beled.A mati tinik rétege nem normálid viselkedésre.Magamat kivételnek gondolom, s még jópár embert de a nagy része ugyanolyan.Tömeg, a fiúknak meg tstsuik.Vasalt ombre haj ami a 90%-ának nem áll jól.Szempillapspirál, sok alapozó szemre ,körömre hangsúly mikor sokszor inkább akkor már ezek helyett a szájat kéne kiemelni.Ugyanaz az öltözködés, magas derekú gatya,adidas superstar s sorolhatnám nagyjából kirajzólódott benned mire gondolok.Sajnos ez itthon így van.Külföldön is hasonló a helyzet,de ott kicsit színesebbek.Nem tudom miért van így.Elindult ez a birkák meg követik.Azt a pár kivételt kell megtalálni.
2016. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2016. okt. 28. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem birom a tiniribiket. Azt már megszoktam hogy kinéznek az utcán mert metálhead vagyok.
2016. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!