Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elrontottam a szemöldököm...

Elrontottam a szemöldököm nagyon egyenes lett kozmetikus rendbe tudja hozni?

Figyelt kérdés
Szep ive volt de mindig ossze- vissza alltak es elkezdtem kiszedni es most egy csik lett belole nem lett annyira vekony csak a vege szoval kozmetikus tud vmit kezdeni vele?? Es mennyibe kerulne kb?
2016. febr. 7. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Ezen a kozmetikus se tud sajnos segíteni. Sajnos én is jártam már így. Viszont tudok adni egy tippet. Gyógyszertárban vegyél ricinus olajat és minden nap egy fülpiszkáló segítségével kend be a szemöldöködet otthon vele meg körülötte is. Órákig is rajta lehet hagyni nyugodtan. Ha visszanőtt a szemöldököd utána menj el kozmetikushoz és ő majd kiszedi normálisan
2016. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha lány vagy és nagyon gázul néz ki, akkor szemöldökceruzával segíts kicsit rá, amíg vissza nem nő, amire figyelj, hogy megfelelő színűt vegyél, különben csak rontasz vele

amúgy ha össze-vissza áll, akkor manikűrollóval nagyon óvatosan vágj le a szálak végéből, pl úgy, hogy felfelé fésülöd, és ami túllóg a szemöldököd vonalán, azt levágod, de tényleg nagyon óvatosan

ha visszanőtt, akkor menj el kozmetikushoz, ő tudja, mi fog neked jól állni, utána már tudod magadnak is csinálni, szerintem nem drága, de ne ezen spórolj, keress valami kozmetikust a közeledben, akiknek vannak árak a honlapján

2016. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat megfogadom oket!! :)
2016. febr. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!