Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyobb összeget kiadni...

Nagyobb összeget kiadni egyszerre? Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Ahogy tegnap atnéztem a dolgaim, rájöttem, hogy szinte egy csomó mindent kellene most megvennem, amiket nap mint nap használok: testápoló, arckrém,púder, szempillaspiral, sampon. Ezek kifogytak. Aztán le kellene cserélnem a fogkefemet, kellene valami leggings itthonra, mert nincs hosszú nadragom es fazom a nyáriban. Néhány zokni es fehérnemű is jól jönne, kukába valóak, amik vannak. Ma mennék vásárolni, de nem tudom eldönteni, vegyek-e meg mindent egyszerre. Ahogy utanaszamoltam ez kb. 10ezer ft.omba kerülne.


L


2016. okt. 28. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen mikor össze jönnek a dolgok és egyszerre több mindenre kell költeni. Ha megvan rá a pénz vegyél meg mindent
2016. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mind 10ezerből kijönne, még örülnék is neki. Egyébként, ha van rá elég pénzed, akkor teljesen mindegy hogy ma költesz el 10 ezret, vagy ma is 5-öt, meg holnap is..
2016. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én heti szinten költök annyit,néha többet piperére,sminkre,ruhákra szintén minimum annyit,szóval nálam nem kérdés.
2016. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van rá a pénzed, akkor vedd meg, hiszen szükség van rájuk.
2016. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
10 ezer egyáltalán nem olyan sok pénz, azt hittem ilyen 50 ezrekről lesz szó. amúgy most lesznek joy napok amúgy, nézz utána, mire van kupon és számold ki, hátha olcsóbban kijönnél még ennél is.
2016. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

Gondolom mindenből a márkás kell...

Ha van pénzed vedd meg, ha nincs akkor nézd meg mik a legszükségesebbek. Mert nyilván nagyobb szükség van egy samponra mint egy arckrémre, és fehérneműből és zokniból sem kell egy tucatot hirtelen venni.

2016. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön-külön veszed meg őket, akkor is ugyanannyiba fog kerülni összesen, mintha egyszerre vennéd meg.

Ha van pénzed, akkor vedd meg egyszerre.

Nincs nincs most ennyi, akkor rangsorold, hogy mi fontosabb.

2016. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) Mondjuk igen ez igaz, hogy tök mindegy, naponta veszek egy valamit jövő héten, vagy most mindent.

Egy valaki írta, hogy biztos mindenből a márkás kell. Ez nem igaz. Tény, hogy nem 100 ftos kremmel kenem az arcom, de nem is chanel vagy clinique arckremert rohanok. Kb 1000 ftert szoktam venni drogerias terméket.:) Es a tobbi termék is hasonlo arkategoriaban mozog nalam.

Egyébként egyetemista vagyok, alkalmi munkákkal, emiatt nekem 10ezer ft nem olyan kevés pénz, viszont most megengedhetnem magamnak a vasarlast, mégis picit sajnalom rá. :D Venném is, meg nem is, de meggyőztetek, ebed után megyek vásárolni!:D

2016. okt. 28. 11:55
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gonoszság volt, hogy biztos mindenből márkás kell.

Én elcsodálkoztam azon, hogy ennyi minden kijön egyáltalán 10.000. Ft-ból. Mert hogy egy db arckrém is önmagában többe kerülhet ennél.

2016. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

minek kellenek neked ilyen vackok?

testápoló, arckrém, púder stb.


fölösleges ilyesmikre költeni... néztem a youtuben ilyen szépségcsatornákat, és valami hatalmas pénzt elszór még nagyobb értelmetlenségekre, mint amik itt vannak, egy tök átlag csaj... egyáltalán nem lesz ezektől a vackoktól jobb nő senki, elhiheted...



24f


most lehet le leszek pontozva, mert néhányaknak rosszul esik hogy ennyi pénzt dobnak ki fölöslegesen az ablakon, de nyugodjatok meg, hogy nem kell ezeken a vackokon izgulni, mert semmi értelme nincs ezeknek a dolgoknak.

2016. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!