Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem mutatom a koromat, sokkal...

Nem mutatom a koromat, sokkal kisebbnek tunok, mint valojaban. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok, 160 cm magas, 46 kg.

Talan a magassagom sem segiti a helyzetet, de az arcom olyan fiatalkanak mutat, hogy mindenkit sokkolok, amikor szolok, hogy 24 vagyok. Kb 16-17-nek tunok. Tudom, hogy orulnom kellene, de mostmar kezd zavarni. Foleg, hogy parkapcsolatom sincs egy ideje, es talan ezert. Mert a korombeliek tul fiatalnak neznek.

Sminkelni minimalisat szoktam, szemceruza es egy kis alapozo.

A munkahelyem miatt elegansan oltozom, szeretem a noies cuccokat, magassarkuban jarok szinte mindig.

Mit ajanlotok? Koszonom.


2016. okt. 28. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Kb igy nezek ki, csak hosszabb a hajam.


[link]

2016. okt. 28. 20:58
 2/4 anonim válasza:
szerintem te így is szép vagy nem kell semmit változtatnod :DDDDDDD
2016. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ismerős a helyzet, de hidd el, tíz-húsz év múlva örülni fogsz neki :) én is így voltam, most vagyok 39 és senki nem szokta elhinni.
2016. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) Lehet, nem volt parkapcsolatod az utobbi idoben, es szeretnel okokat talalni, de biztos, hogy nem ezert nem talalsz.

2) Keruld a hajpantokat, a szines hajgumikat es az effele "kis lanyos" holmikat, de ezen kivul nem sokat tudsz tenni, minthogy elfogadod. Par ev mulva tenyleg nagyon halas leszel a sorsnak, illetve aranyos szerintem (es meg tobbek szerint is), az alacsonysag, es kifejezetten bajos is lehetsz, ha elnezem azt a kepet amit linkeltel.

Egy fodrasz ismerosodtol megkerdezhetned (vagy itt gyakorin, csak erre majd a szakertok valaszolnak), hogy melyik frizurak azok amik kicsit "oregitenek" es hozzad is illik?

2016. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!