Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing ennyi idősen?...

Köldök piercing ennyi idősen? Kinek van? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mielőtt kèrdèsem felteszem, le szeretnèm szögezni nem kèrek trágár szavakat a megítèlèsemre!

A kèrdèsem az lenne, hogy anyával megbeszèltük lehet köldök pc-m, viszont a kèrdes az bennem, hogy:

Fáj-e? Ha igen mennyire mikor szurják?

13 èves vagyok lassan 14, gáz így?

Mások az osztálytársaim, furán nèztek rám ez a kijelentèsem vègett, hogy "szeretnèk köldök pc-t"?!

Mit tegyek?

Szerintetek se csináltassak mèg?


2016. okt. 31. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felőlem. :)
2016. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél csináltass nyugodtan. Tulajdonképpen semmi bajod nem lesz tőle (mondjuk bizonyos baleseteknél veszélyes, de ugye ezeknek nem túl nagy az esélye), ez is ugyanolyan piercing, mint a fülbevaló (amit a legtöbbeknek már egészen kiskorukban átszúrják).
2016. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csináltass, én nem néznélek le érte, akkor sem ha nekem nem igazán tetszik. De szerintem azért még várhatsz egy kicsit vele de te tudod.
2016. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is van piercingem, több is, tetoválásom is. Csakhogy én 24 éves vagyok, és 19 voltam, mikor az első pc-met szúrták. Pedig 12 éves korom óta imádtam a tetoválásokat, akkor döntöttem el, hogy én is tetoválni fogok. De annyi eszem azért volt, hogy gyerekfejjel ne csináltassak semmi ilyet.

Nem azért, mert megbántam volna, hanem mert egy GYEREKNEK egyszerűen nem való. Nem vagyok prűd, de ez beteges, ami ma megy.

Egy 13 évesnek még legózni kéne, vagy barbizni, rajzfilmeket nézni, játszani a számítógépen (JÁTSZANI, nem fészbukozni), kirándulni, biciklizni...

Erre mit csináltok ma? Egész nap lógtok a telefonon, a gép előtt, megy a face meg az insta, úgy isztok, mint a felnőttek, tetováltattok, pc-t szúrattok, de még szexeltek is.

Nekem csak az a kérdésem, hogy HOVA SIETTEK?

Miért akarjátok teljesen kitörölni az életetekből a gyerekkort? Miért akartok rögtön felnőttnek tűnni, mikor még a szőr se pelyhedzik rajtatok?

Már ez az oldal is tele van olyan 18-20 évesekkel, akik halálosan depressziósak, nem tudnak mit kezdeni az életükkel, mert már annyira kiégtek.

Anyukádnak nagyon furcsa értékrendje lehet, hogy a 13 éves lányának ilyet megenged. Jövőre mi lesz, kienged az utcasarokra, hogy ott keress pénzt csini ruhákra?

Az természetes, hogy az osztálytársaid furán néztek rád. Hangsúlyozom még egyszer, hogy miért. GYEREKEK VAGYTOK. TE GYEREK VAGY. És a gyerekeken ABNORMÁLISAN néz ki a piercing.

Képzelj el egy tetovált kisbabát. Na, te is pont úgy fogsz kinézni a felnőttek szemében, és mindenki rajtad fog röhögni, vagy éppen rosszul lesznek tőled.

Csakis és kizárólag a te érdekedben mondom, hogy VÁRJ MÉG. Ráérsz. Még nagyon nagyon sok van a fiatal, lázadó, bulizós éveidből.

2016. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolonak uzenem!

Anyukam Nem az a tipus aki mindent megenged DE amit szeretnek tesz erte, tudja, hogy ha tilt valamit annal jobban csinalnam ez NEM CSAK NALAM van igy mindenki masnal!

A masik hogy regebben az ennyi idosek mit mikor es hogyan csinaltak hidegen vagy MIVEL 2016 van!!!!! Elfajult a vilag, es az h ki szexel stb, ne tobbes szamba mondd😉 csak elmondanam hogy e

2016. okt. 31. 15:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem a KOLDOK pc vegett neztek furan, hanem, hogy pont oda, mivel ok a szajuk ala,fele nyelvukbe, orrukba akarnak! En csak a koldokombe! Nekem ott tettszik mashol nem!
2016. nov. 1. 08:43
 7/11 GMPazsa válasza:
Szerintem a pc undorító.
2016. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szalonban 18alatt nem csinálnak, csak szülői beleegyezéssel. köldökbe nekem 2 is van. nekem nem fáj, de ez mindenkinél más. :D
2016. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Lehet, hogy fiatal vagy, de ha nagyon szeretnéd és teljesen felkészültél rá csináltasd. :D

Ne mások véleményével foglalkozz.

2016. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én a helyedben nem foglalkoznék mások véleményével.

Semmi értelme.

Ha akarsz,csináltass.

Én is ma csináltattam meg a helix piercingemet.:D

14/L

2016. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!