Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemrég (péntek) tettem be egy...

Nemrég (péntek) tettem be egy ajak karikapiercinget (tudom, hogy nem ez a legjobb választás elsőre), segítene valaki?

Figyelt kérdés
Megdagadt picit, és keletkezett egy seb a külső részen, pont ahol a piercing kijön, nem fáj, de félek, hogy el fog fertőződni. Help?

2016. okt. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak gyógyulási sebek és vannak rossz előjelű sebek, egy képet dobhattál volna abból több mindent lát az ember.


Ki lőtte? Ismerős vagy hozzáértő, esetleg te?


Fülemet lyukasztgattam magamnak, a nyelvemet hozzáértővel szurattam.


23-N

2016. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg persze hány éves vagy?
2016. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az összes testékszer behelyezés után fáj, megdagad, több esetben kicsit vérezhet, vagy lehet kicsit gennyes is. A pirosodás is normális az elején.

Mit kell tenni? A testékszerező utasítása alapján kell ápolni. (N 3x1 v. 5x1, kívül octenisept, orálisan phlogosol, corsodyl, v. betadin oldat öblögetésre szintén. Persze ahány testékszerező, annyiféle tanács ápolásra.)

Gyógyulási idő 3-6 hét.

Ezen idő alatt ne piszkáld, ne cseréld, próbálj nem játszani vele...etc.

2016. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magamnak szúrtam, 15 vagyok, és mára már elmúlt a duzzanat
2016. okt. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!