Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire előny...

Lányok, nektek mennyire előny az, ha egy férfi "ki van gyúrva"? Mennyire jön be?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire
2016. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Bejön,de ne legyen benne úgymond "profi",szóval ha már szúrja magát, meg eszik minden ócska doppingot-hormont az már nem jön be.Meg ha patikamérlegen nézi a kajáját és nem mer megenni egy jó kaját mert nem fog látszani az összes kocka a hasán ,na az sem. Csak úgy hobbyszinten emelgessen súlyt,hogy ne legyen gyenge,az még jó.
2016. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 2. válaszolóval :)

24L

2016. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, ha valakin látszik, hogy sportol, de nem kell, hogy kétajtós szekrény legyen.
2016. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem jön be a kigyúrt alak, kimondottan taszít.
2016. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon tetszik ha izmos karja/lába/hasa van, de ne nézzen ki úgy mint aki fél életé edzőteremben tölti, kajálással is úgy vagyok mint az előttem szólók: egyen meg mindent
2016. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sem jönnek be a kigyúrt pasik.

Részben nem ez az ízlésem, részben pedig a szellemi kapacitásáról is megvan a véleményem, ha az életét ezzel tölti.

2016. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Inkább hátrány
2016. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok.. Ez olyan mint ha egy fiúnak nem jönne be az olyan csaj, aki jól néz ki..
2016. nov. 4. 15:16
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Kérdeztél, válaszoltunk!

Ízlések és pofonok, ugyebár ....

Egyébként a hasonlatod sántít, mert ahogy kiderült, szerinted csak a kigyúrt pasik néznek ki jól, (nyilván egy kigyúrt pasi vagy és gondoltad, hogy itt most verseny indul érted.) ellenben a nők zömének nem tetszenek az ilyenek.

A nők is esnek hasonló tévedésbe, amikor kacsacsőrre botoxoltatják a szájukat.

Ők is meg vannak róla győződve, hogy gyönyörűek.

Na, kábé ilyenek női szemmel a kigyúrt pasik.

2016. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!