Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a csinos szót használják...

Miért a csinos szót használják rám a legtöbbször és nem a szépet, amikor nem öltözködöm különösebben csinosan (farmer+pulcsi kombó), nem sminkelek, nem vagyok "kikészítve"? 23/L

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy a csinos az öltözködésre utal, pedig én nem hordok magassarkút, nőies ruhákat. Akkor hogy lehetek csinos?
2016. nov. 7. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz Kérdező. :) Jól nézel ki ennyit jelent. Biztos jó az alakod, még az fránya egyszerű farmer, póló is jól áll rajtad. :)

Különben sokkal egyszerűbb rávágni vkire, h csinos, és nem is gondolkozni rajta, h most szép vagy miért jó ránézni. :)

Örülj neki, h csinosnak tartanak. Engem meg mindig dekoratívnak jellemeznek, szted ez mennyivel jobb? :) Ne is filózz ilyenen, csinos vagy, ez a lényeg!!

2016. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két válaszolónak is!:)

Egyébként én is arra jutottam, hogy valószínűleg csak ez jut először eszükbe, esetleg nem akarnak direktebb módon bókolni, a csinos meg sokkal általánosabb talán, mint a szép. Egyébként ne aggódj, a dekoratív szerintem ugyanaz, mint a csinos.:)

2016. nov. 7. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy szép csak fiatalka esetleg helyes ezért használják a csinos szót. Ha idősebb mondja akkor meg vagy faros vagy vagy melles azok meg azert mondjak. De sztem az első verzio lesz
2016. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A dekoratív pedig nem kifejezetten szabályos szépséget jelent hanem az a van benne valami típus.
2016. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a csinos jó alakút jelent, a szép meg szép arcút.
2016. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csinos - jó alak

Szép - szép arc és haj

Gyönyörű - 2 az egyben :)

2016. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!