Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nagyobb márkák mit csinálnak...

A nagyobb márkák mit csinálnak az el nem adott termékkel?

Figyelt kérdés
Pl. egy Nike. Van egy rakat cipő, amit nem tudnak eladni adott évben, azzal mit csinálnak? Vagy ruha márkák, pl Marks and Spencer? Elviszik pl. Afrikába? Mit csinálnak az el nem adott nadrágokkal pl.? Hiszen minden évben új darabok vannak.
2016. nov. 10. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicserélik benne a cipőfűzőt más színre, vagy egy nadrágra varrnak még egy plusz címkét, gyöngysort, vagy ha a térdén koptatott, akkor még koptatnak rajta a bokán is... akármi kis módosítás, és kész a következő évi divat!
2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De Most komolyan kérdeztem.


Odaadják rászorulóknak?

2016. nov. 10. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ajándékoznak azok senkinek semmit.

Annál pénzéhesebbek. Kitalálnak valamit, hogy pénzüknél maradjanak.

2016. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leértékelve elfogy szinte minden.
2016. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leértékelik, nem marad meg.
2016. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 K...László válasza:
Nálunk nem divat az igazán nagy leárazás, de pl USÁ-ban ha egy áruházban kiírják, hogy clearance, akkor 80%-os, vagy még nagyobb árcsökkentéssel kiszórják a tavalyi cuccokat. Ha egyszerűen kidobnák, akkor is megérné, mert az új árúnak helyet kell biztosítani, amit majd drágán is megvesznek. Egyszer volt szerencsém így bevásárolni.
2016. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

80 %-os árengedmény???

Pár éve nyílt a városunkban egy kenyér-, péksütemény bolt, az első naptól kezdve kiírta:

"Zárás előtt 1 órával már minden termékre 10 % kedvezmény!"


Egész nap alig-alig volt forgalma, zárás előtt pedig hosszú sorokban álltak a vevők.

2016. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kenyérbolt kb. 3 hét után bezárt.
2016. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

10 % ? Az mi? Jó hogy nem minusz 1 Ft.


Én pékségben olyat láttam hogy tegnapi pékáru minusz 50 %.

2016. nov. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!