Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főzésnél a nők miért csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főzésnél a nők miért csinálnak nagyobb kuplerájt mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 12:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges analízisek és szintézisek helyett inkább fogadjuk el és szeressük egymást.
2016. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 aperitif ***** válasza:
100%
Szerintem ez sem fér bele a nemek harca kategóriába. Van nő, aki kuplerájt csinál, és van, amelyik nem. Én például a kuplerájos kategóriába tartozom, de volt, hogy együtt főztünk a barátnőmmel, és amikor meg akartam keverni a kaját, akkor kiderült, hogy ő közben elmosta, és eltette a fiókba fakanalat. Mert ő nem szereti, ha kupleráj van főzés közben.
2016. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Ez nem függ a nemektől, van, aki kupisabb, van, aki kevésbé, van olyan étel, ami nagyobb kupival jár, van, ami szinte semmivel, másképp tudsz gazdálkodni a hellyel egy nagy konyhában, mint egy kicsiben... stb.
2016. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem ha szép steril körülmények közt fől mondjuk a vasárnapi ebédem és nem egy csatatéren.
2016. máj. 19. 12:21
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Átlagosan több nő főz, mint férfi, így sokkal több nő csinál kuplerájt a konyhába.

Én is úgy főzök, hogy mindent előpakolok, és csak főzés után tüntetem el a kupit. Mondjuk öko vagyok, tehát akkor rögtön szelektálom is és minden a helyére kerül.

A férjem nem főz, konkrétan a nyers húsokhoz hozzá se nyúl, a félig kész dolgokat nem bírja megkostolni.

Tehát ő csak az evőeszközt koszítja, magának szendvicset csinál, akkor egy tányért és egy vajazókést.

Szóval nálunk a mosogatnivaló 90%át én koszolom.

2016. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csinálok nagy kuplerájt, inkább próbálom ésszel csinálni és utána alaposan eltakarítani, elmosogatni, szekrényt, gáztüzhelyt törölni utána.

Nekem párom képesebb nagyon kupit csinálni és utána nem elég alaposan takarítja el a rendetlenséget.

23N

2016. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem függ attől, ki milyen nemű.

Én pl csak azt veszem elő, ami kell és próbálok rögtön el is mosni mindent, amire már nincs szükség.

Na, párom az kivesz 1 tálat, belerakja a cuccot, rájön, h kicsi/nagy a tál, erre elővesz egy másikat, aminek meg óóó nincs fedele...stb. Meg mindent amit elővesz fűszert, tejet, tojást stb mindent elől is hagy, a tojáshéj, üres zacsi az asztalon...

2016. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

A következő kérdés az lesz, hogy "ugye szerintetek is felháborító, hogy a barátnőm a törölközőt a csíkos felével kifele teregeti és nem a pöttyössel?"...


Most komolyan, tényleg??


Ami azt illeti, a barátom zseniálisan főz, de olyan csatateret szokott maga után hagyni, hogy nem győzöm elpakolni utána. Nekem igényem van arra, hogy szép tiszta legyen a pult, mindig letörlöm. Őt nem zavarja az oda száradt kávéfolt. Emiatt ha ő főz és nem én, akkor is takarítok utána.


Emellett én főzés közben folyamatosan mosogatok, mert nem szeretem mikor a végén még ott a halom mosatlan. Amikor például beteszem a sütőbe a kaját, akkor már én is le szeretnék ülni és nem akkor akarok nekiállni a közben összemocskolt edények, tányérok elmosogatásához.

A párom meg behányja mindenféle rendszer nélkül a mosogatóba őket, hogy aztán még hozzáférni se lehessen és kezdhetem azzal, hogy kiszedek onnan mindent.


Ez ugyanígy igaz a két nővéremre is. Ők is sokkal szebben csinálják, mint a sógoraim. Egyedül Édesanyámra nem igaz ez..ott Apum a rendszeretőbb, ezt tőle tanultuk. Ahogy azt is, hogy miként kell ügyesen, helytakarékosan bepakolni a csomagtartóba..hogyan lehet hatékony dolgozni a konyhában, a kertben, stb.


Mérnök ember, nem is csoda.


Szóval nem, a nők nem csinálnak nagyobb kupit.

Vannak páran, akik igen, meg vannak páran, akik nem.


De amúgy biztos, csak kamuzok..meg valójában lófsz háztartás vezetést nem csinálok...

2016. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
nálunk pont fordítva van, én mosogatok, törölgetek főzés közben, a párom mindent széthagy a kuka mellé pucolja a cuccokat, ott is hqgyja, rengeteget kell takarítani utána, ezért érzem inkább szolgának magam mint nőnek
2016. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Mert mindenhez külön tányért vesznek elő és mindennek külön edényt, külön evőeszközt használnak.


Albérletes egyetemista vagyok, tegnap este főztem krumpli-krokettet, aztán pedig gombás-uborkás-olivás babot. Aztán még csináltam egy mártást is hozzá.

Ugyanabban a serpenyőben készítettem el a krokettet, mint a másik ételt és ugyanazt a lyukacsos szedő-merő kanalat használtam hozzá. A mártást pedig abba a tálba csináltam meg, amiben előtte a babot áztattam. 1 darab kés, 1 serpenyő, 1 fémtál és 1 szűrő. Ennyiből megfőztem úgy 3 napra előre magamnak. Ráadásul a kaját is a serpenyőben tettem a hűtőbe és abban tartom, hogy ne azzal is egy külön edényt használjak.

Ilyen egy átlagos főzésem.


Lány lakótársam hasonló étel készítésénél púposra rakja az előtte üres mosogatót, mert ő is kb minden művelethez új konyhai eszközt vesz elő a készítés során.

2016. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!