Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kerek arcú lánynak hajtippek?...

Kerek arcú lánynak hajtippek? Nemsokára megyek fodrászhoz. Adnátok tanácsokat? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Váll alá érő, semmilyen formájú hajam van oldalfrufruval, ami már majdnem hozzánőtt az eredeti hajam hosszához.


Szerintetek növesszem tovább és legyen egyenletes hosszú, vagy változtassak rajta?


Gondolkodtam a frufrun, oldalfrufrun, de nem tudom, mi állna jól. Esetleg tudnátok linkelni kerek archoz illő hajakat? (Csak úgy megjegyzem, hogy távol áll tőlem a tépett, meg az emo stílusú haj... Azért jegyeztem meg, mert általában sok ilyet linkelnek ilyen kérdések esetén.)


A másik kérdésem az lenne, hogy az alábbi színű hajba milyen melírcsíkok állnának jól? Arra gondoltam, hogyha vágatnék valamilyen frufrut, akkor abba raknék pár vékony melírt. A vadabb színek (rózsaszín, lila...) jól állnának az ilyen színű hajhoz? És ha nem, akkor milyen színek lennének jók?


A hajszín:


[link]


[link]


Huhh, kicsit sok a kérdés, de remélem tudtok segíteni! :)


18/L


2010. ápr. 28. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet,hogy ismered az oldalt,de itt tudsz keresgélni:)

2010. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egyenesen hordd, és legalább vállig érjen. Ne válaszd el középen. Az oldalfrufru egyébként jó ötlet.

A melír legyen természetes, 1-2 árnyalattal másabb az eredeti színnél!

2010. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kerek arcom van és jól áll a kleopátra haj, a bubi frizura, a Victoria Beckham féle haj is, és az oldalfrufru is előnyös.
2010. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is kerek arcom van,és a hajamat bubisan hordom ami jó mert hosszítja az arcot:)de egész jól áll az oldalfruru is:)
2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!