Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vastagok a combjaim, és össze...

Vastagok a combjaim, és össze is érnek, pedig vékony vagyok! Miért?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy mennyire vékony vagyok, és tényleg kilátszik a kulcscsontom, a karjaim is elég vékonyak, viszont én azt látom a tükörben, hogy a lábaim vastagok. Főleg a combjaim. Nem is tudom, hogy öltözzek, mert szeretnék divatos lenni. Szüleim azt mondják, nem vastag, de én akkor is úgy gondolom. Még az jutott eszembe, hogy lehet, hogy izmos.

Mivel tudnám vékonyítani?



2016. nov. 22. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pont inkább nem elég feszes és ezért ér össze?
2016. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha izmos lenne nem érne össze...genetika. 160 centi vagyok, 43 kiló és nekem is husis a combom belül, és össze is ér....futottam, bicikliztem, gyakorlatokat csináltam belsőcombra egy teljes éven keresztül heti 6 nap, aminek eredményeképpen szép formás lett a vádlim, és B kosárból átment A kosárba a mellem szal.... de a combom rohadjon meg változatlan. Mivel nem szeretnék tovább fogyni, mert full deszka vagyok felülről, hagyom a francba és megpróbálom elfogadni a lábaim....
2016. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veled is kiszúrt a genetika, most sokunkkal. Nem nagyon tudsz vele csinálni semmit, mert alkati kérdés, maximum leszoríthatod, de a tornagyakorlatok nem hatásosak, és fogyni sem onnan tud az ember, ahonnan akar.
2016. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportolj ! Jobbat nem tudsz tenni. Arra pedig ne hallgass, hogy "veled is kiszúrt a genetika", mert én meg pont az ilyen alkatú lányokat kedvelem (és szerintem nagyon nem vagyok ezzel egyedül) Szóval ilyen alkatú vagy és ezegyátalán nem baj ! Sőt !
2016. nov. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Alkat kérdése, láttam már, lányt, akinek a felső teste nagyon vékony, viszont combosabb, alul erősebb. Függ a csípőd formájától, szélességétől is, hogy mennyire ér össze. Általában szélesebb csípőjű lányoknak, ha vékony a comb, ritkábban ér össze, mint egy olyannak, akinek keskenyebb a csípője. De Hát azért csak látod, hogy zsír van rajta, vagy formás izom, nem olyan nehéz megmondani, kitapintani. Mondjuk én azt se értem, miért olyan nagy tragédia, ha összeér :D
2016. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!