Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok, de a...

Nagyon vékony vagyok, de a combjaim vastagok/hájasak?

Figyelt kérdés

A felső testemen a bordáim kilátszanak, amit nem annyira szeretek, de ha hízok akkor a combjaimon látszik csak, amik már így is nagyon vastagak. Izmos, de belül (belsőcomb) hájas. Mit csináljak vele? :S

16/L


2014. aug. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetikailag lábra hízol inkább. Azt figyeld meg a tükörben, hogy a feneked alja nem-e ráncos vagy narancsbőrös, vagy akár a combod hátulja. Ha igen akkor járj el kocogni, vagy biciklizni.
2014. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rosszul étkezel

hagyd el a lisztet, cukrot teljesen és sok fehérje

2014. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is oda hízok. És nekem is hájas ott még mindig - bármit is csinálok.

Nem sok lehetőséged van. Az egyik, hogy elfogadod. A másik, hogy edzel és diétázol, amivel valamennyit csökkenthet a combod térfogata, de vele együtt máshonnan is megy le.

Nincsenek olyan tornagyakorlatok, amik ezen célzottan segítenének.

2014. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Genetika, felsőtest izmosításával javíthatsz rajta valamennyit; belsőcombra pedig kell zsír az egészséghez (eltüntetéséhez kemény, egészségtelen, veszélyes koplalás kell, mert ragaszkodik hozzá a test), anélkül nincs menzesz.
2014. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!