Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felmérést szeretnék végezni:...

Felmérést szeretnék végezni: szerintetek melyik a legszebb színű szem (lány esetében)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 06:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a szem színe számít.Lehet bármilyen gyönyörű a szine ha a tekintet hideg, komor,semmitmondó
2010. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sokáig gyengém volt a fekete haj - kék szem, de a mostani párom mélybarna szemű, amit a másfél év alatt teljesen megszerettem. Olyan barátságos, békés, kedves. Pont, mint Ő.
2010. ápr. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

zöld :x


amúgy is az a legritkább szemszín :)

2010. ápr. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Ennek így nincs értelme mert pl.kék és kék között is óriási különbségek vannak.

Egy sötétkék szem szép egy nagyon világos hideg kéktől meg kiráz a hideg

2010. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Nincs különbség hogy fiú vagy lány szemszínéről beszélünk
2010. ápr. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
A szemszín egyáltalán nem fontos; az egész szem az.
2010. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nagy őszinte világosabb kék szem körülötte sötétebb "kontúrral" tudjátok milyenre gondolok:D meg a szinte fekete szemek is szépek szerintem.
2010. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem van különbség női és férfi szem között, mert sokak szeretik, ha pl egy férfinak mély barna szeme van, de lehet, hogy egy lányon komornak találnák.

A kérdésben pedig kiírtam, hogy "szerintetek melyik a legszebb színű szem", tehát egyéni véleményekre vagyok kíváncsi amik a szem színére vonatkoznak, itt most nincs jelentősége az arcnak vagy bármi másnak.


Ha valaki még így se tudna rendesen válaszolni (tisztelet a kivételnek), annak itt egy példa: én pl nem szeretem a zöld szemet (nekem is olyan van), de egy szép sötét kék szem nagyon szép tud lenni.


Természetesen nagyon szépen köszönöm azoknak a válaszokat, akik ténylegesen a kérdésemre válaszoltak. Jöhetnek még!

2010. ápr. 30. 09:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Lány esetében a macskazöld szerintem. (bár ez nem kérdés, de ugyanezt a színt fiúkon nem szeretem. Ott a barna.)
2010. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ha valaki még így se tudna rendesen válaszolni (tisztelet a kivételnek), annak itt egy példa: én pl nem szeretem a zöld szemet (nekem is olyan van), de egy szép sötét kék szem nagyon szép tud lenni."


- Te is leírod, hogy egy SZÉP sötét kék szem tud szép lenni. És hiába nem tetszik a zöld, biztosan el tudom képzelni, hogy volan olyan, amely tetszik, mert zöld szem és zöld szem között ezernyi különbség lehet.

2010. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!