Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Para lenne hordani ezt a...

Para lenne hordani ezt a bakancsot?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok.... Eddig nem hordtam bakancsot soha pedig már jó ideje követem a műfajt, de eddig csak szinte csak vans cipőim voltak.. Para lenne szerintetek ezt a bakancsot hordani? [link] tudom hogy nem a ruha/cipő teszi a rockert...

2016. nov. 25. 19:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15/F
2016. nov. 25. 19:13
 2/12 anonim ***** válasza:

Bakancs, mi vele a gond? Én simán hordanám, sok ilyesmi bakancsom volt, bár a zenei ízlésem pont nem határozza meg, hogy mit viselek (véletlenül bejön a jó rock, bár a metál még jobban, de azért van bakancsom, mert az kényelmes és nem megy szét. mostanság úgyis túrabakancsot hordok inkább, ilyet csak akkor, ha elegáns akarok lenni :D).

Hogy te mit hordj, azt nem tudhatom.

2016. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam 15 és szintén nagyon sok rock zenét hallgattam, vettem Martens-t, persze jött ez a "feleslegesen költöttél egy csomó pénzt, úgyse fogod hordani pár év múlva" és most 19 évesen még mindig hordom őket, pedig rengeteget változtam.


Nem azt mondom, hogy ez a bakancs nem jó, de lányként egy kicsit finomabbat szerettem volna, plusz az acélbetétes nekem sok lett volna, hogy télen fázzon, nyáron izzadjon a lábam. De fiún szerintem semmi gond nincs vele, lányon se, ha az tetszik neki.

2016. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez az egy gond van a bakancsokkal hogy nyáron nem tudod hordani mert lesül a lábad. :D 2 hete vettem egy Vans Authentic black-et (igen télre xd) de már jön le a talpa ezért gondoltam hogy jöhet egy bakancs csak mivel még sosem volt félek attól hogy esetleg nem áll jól, nem érzem jól magam benne nameg az ismerőseim hogy reagálnának rá...
2016. nov. 26. 19:17
 5/12 anonim válasza:
Haod nekem pont ugyanilyen van
2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hallod nekem pont ugyanilyen van
2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát én 10 soros steel bakancsot hordok. Nekem kényelmes, magabiztosságot ad konkrétan. Mit szólnak az emberek? Nem ez számít. El kell döntsd érdekel e, mered e vállalni ha valakinek nem tetszik. 15/l és büszkén hordom :D az elsőm 13 évesen volt :3
2016. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is ilyen bakancsom van 10 soros nagyon kényelmes és jól is néz ki azt szard le hogy ki mit fog gondolni rólad... nekem is töbször is beszóltak érte
2016. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy most mit aggódtam ez miatt mert amúgy nem szokott érdekelni másnak a véleménye...
2016. nov. 28. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!