Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 cm-hez 60 kg mennyire jó...

170 cm-hez 60 kg mennyire jó (nem egészségileg, külsőleg)?

Figyelt kérdés
Én ennyi vagyok,de van aki azt mondja,néha felnőtt emberek is hogy fogyhatnék még egy keveset...

2016. nov. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Még éppen jó. Attól függ, milyen alkat társul hozzá. Ha képet mutatsz, jobban meg lehetne ítélni.
2016. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy éppen jó?

Majdnem túl kevés vagy majdnem túl sok?

2016. nov. 28. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok: Majdnem túl soknak gondolom. A felső határa annak, amivel jól nézhet ki egy lány.

Ha izmos vagy, nagyon jó alakod lehet ezzel a súllyal (talán még pár kilóval többel is). Ha inkább zsír van rajtad, az nem annyira vonzó.

2016. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az adatok szerint szerintem pont tok jo, de ezt nem lehet igy biztosra mondani, alkat kerdese is, h hogy oszlik el rajtad meg h mennyire izom
2016. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg kérdezed, ahhoz kép kéne.
2016. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most vicceltek, ugye? :D lyen magassághoz 68 kg vagyok és teljesen átlagosan nézek ki. Persze, függ az izomtól és az alaktól, de nem vagyok különösebben izmos, viszont szerintem szerencsés az, hogy vékony a derekam.

És tudom, mit beszélek, voltam már ugyanehhez a magassághoz 83 kg is, az tényleg sok volt. De most tök átlagos az alakom, 38-as, M-es ruhákat hordok, de a 36/S is normálisan néz ki rajtam. A barátom simán felkap a nyakába. :)

Voltam 58 kiló is egy komoly betegség után, minden leesett rólam, többen mondták utána, hogy sokkal egészségesebben nézek ki, hogy visszajött.


Persze van olyan, aki ilyen adatokkal nem néz ki úgy, ahogy szeretne, van, aki vékony. Nagyon különbözőek vagyunk, kép nélkül nehéz véleményt mondani, de magamból kiindulva, a 60 kiló egyáltalán nem sok.

2016. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!