Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Küldenétek nekem képet a...

Küldenétek nekem képet a fültágítótokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg 4 mm-es tágítóm van, és ugyan évekkel ezelőtt azt mondtam, hogy nagyobbra nem akarom tágítani, most mégis úgy döntöttem, a duplájára akarom tágítani - azonnal, nem szépen, lassan, fokozatosan.


Most gondolkodok ugyan még a hatos illetve nyolcas méreten, de a nyolcas nálam TÉNYLEG a maximum volna.


Az volna a kérésem, hogy akinek 8 mm-es tágító van a cimpájában, volna szíves nekem privátban küldeni képet? Minél több kép jön, annál jobb. Szeretném látni (mert hiába írom be a Googleba ezt, azért az nem ugyanaz), hogy egy 8 mm-es tágító mégis "mekkora nagy" a fülben.


Ha túl nagynak találom, akkor maradok a hatosnál, de úgy gondolom, a 8 mm, az még simán belefér, nem túl nagy, de nem is túl kicsi (ettől függetlenül persze, lehet, majd meggondolom magam, ki tudja).


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. nov. 29. 12:21
 1/2 anonim válasza:
2 éve, azt mondtam, egyáltalán nem akarok. Aztán azt mondtam, hogy 2-es..Utána 4-es..na jó, 8-as az utolsó. Most 20-as. DE ez máár téényleg az utolsó.
2017. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaja, erröl a kerdesemröl mar meg is feledkeztem, ugye itt azt irtam, a nyolcas az utolso nalam, most pedig a 12-esen gondolkodom...
2017. okt. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!