Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyulladt a fültágító csigátó...

Begyulladt a fültágító csigától a fülem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintem túl sokat húztam rajta.Este kivettem,reggel arra ébredek hogy piros,gennyes.Niveával kenegettem,majd visszaraktam a fültágító csigát.Kivettem estére újra,és reggelre ilyen réteg képződött a lyukban.Én meg nem akarom hogy visszanőjön,és szúrathatom újra.Ezért újra beraktam a csigát,és elkezdett vérezni.Mit csináljak?
2016. nov. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd szerintem mindenképpen. És kérd ki valamilyen szakember véleményét hogy mit csinálj most vele.
2016. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Én orvoshoz mennék.

Minek ilyen butaságot csinálni? Szerinted az tényleg szép/normális, hogy valakinek egy luk tátong a fülében?

Szerintem baromi undorító... Az ilyenre egész egyszerűen rá sem bírok nézni.

2016. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
tépd le a füled és edd meg
2016. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Most hagyd abba, amíg nem hatalmas a lyuk és nem nézel majd úgy ki öreg korodra, mint azok az idős busman sámánok a tévében, akiknek lóg a fülük, majd' leszakad, semmi nem tarja... A szervezeted is tiltakozik ellene, nem akarja a tested, hogy emiatt ronda és undorító legyél.
2016. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit már elegem van.Mindenkinek a fültágítóról a bokáig lelógó,undorító nagy luk,szakadt fülek jutnak az eszébe.Egy szóval sem mondtam hogy kb 50mm-es füleket akarok.Egy fültágító lehet szép,és igényes,és ha hiszitek ha nem,nem csak 50mm-es fültágítók vannak.Én is 8mm-eset szeretnék.De kinek mi.És már megoldódott a probléma,azért köszönöm.
2016. nov. 30. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem undorító. Nekem legalábbis mindegyik az.
2016. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kicsit várj vele, és minden nap fertőtlenísd le. Velem is ez volt, minden nap fertőtlenítettem, és minimum 1-2 hónapig nem tágítottam. Ha szerencsés vagy akkor pár hét és elmúlik, viszont ha nem akkor menj el orvoshoz.
2017. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!