Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket mennyire zavar...

Fiuk! Titeket mennyire zavar a kicsi mell?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,nagyon kicsi melleim vannak 70A es hat igazabol nem is azt mondom hogy zavarnak,mert magabiztos vagyok de ha pl arra kerulne a sor hogy megfogja egy fiu vagy meztelenul lasson,nem mernek levetkozni,mert szegyellem. Nem tudom hogy van e esely hogy nojon meg.:(

2016. nov. 30. 21:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nagy mell párti vagyok, a kicsik egyáltalán nem tetszenek.
2016. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Figyelj,női szemmel jobb egy nagyobb farok,mint egy kisebb?

De ne szégyelld,ha valakinek ez alapján nem kellesz,az nem is érdemel meg.Egy nő nem két mellből áll.Amúgy voltam már igen kicsi mellű lánnyal,és teljesen jó volt az akció.És voltam már nagy mellűvel is.Ha most lehetne,a nagy mellűt választanám,ez az igazság.DE:ezek csak szexpartnerek voltak,kölcsönösen meg lett beszélve,hogy csak erről lesz szó.Szóval érted a lényeget.

2016. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Scav ***** válasza:

#8 igen számít a pasiknak a mell, nekem pl. csak a kicsi és a közepes jön be, a nagy abszolút nem. A feleségem is sportos alkat kis mellekkel.

33F

2016. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi lenne ha senki sem a kulsosegekkel foglalkozna?

Kover es nagy mellu? Legyen boldog.

Kismellu es vekony? Amen!

Nagyfarku vagy kisfarku? Kit erdekel?

Miert foglalkozol azzal mit gondolnak rolad masok? Mindenkiben lehet talalni hibat. Fogadd el magad es akinek nem tetszel az megsem erdemel.

Egyebkent en sosem csufoltam senkit, senki nem tehet arrol, hogy milyen es ezert bantani valakit a legonzobb dolog a vilagon.

Nekem is kisebb mellem van,de en sose szerettem volna nagyot, eddig az osszes fiumnak tetszett. Es ennek ellenere is tobb eselyem volt az osszes fiunal,mint barmelyik korulottem elo lanynak.

Nem vagyok fiu, de muszaj volt reagalnom. A szemelyiseg, egy jo fenek, vagy egy szep arc tobbet er,mint a mell.Mindenkinek mas igenyei vannak.

Ne szegyeld, es meg fiatal is vagy. Nohet meg a melled.

Es a push up melltarto is a noknel, szerintem eleg elszomorito,mert az olyan mintha masnak akarnanak tunni, nem onmaguk szeretnenek lenni.

Becsapjak onmagukat is a kitomott parnakkal.


Volt egy fium is, aki elhatarozta hogy jobban szeretne tetszeni nekem, normalis merete volt, es szeretett volna venni penisznovelo tablettat, de mondtam neki, hogy figyelj erre semmi szukseg sincs, tokeletes vagy.

Remelem nehanyan onbizalmat nyernek a velemenyembol.

2016. dec. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jaj ne viccelj már. :) A kis melleknél nem sok szexibb dolog van a világon. ;)

16F

2016. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

14-es:

"Nem vagyok fiu, de muszaj volt reagalnom. A szemelyiseg, egy jo fenek, vagy egy szep arc tobbet er,mint a mell.Mindenkinek mas igenyei vannak. " - Ez az mindenkinek más igényei vannak, épp ezért nem igaz, amit mondasz. Szerintem például a nagy mellek ezerszer kívánatosabbak, fontosabbak, mint egy akármilyen jó fenék.

2016. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolso! Latszik hogy megint a kulsosegeket emelted ki, abbol amit irtam. :) De en is megbantam, hogy beleirtam.

Ilyen ez a vilag, sosem valtozik meg es csak megy a pokolba.

De sebaj a Kaosz a legszebb a vilagon. :)

Kivancsi leszek a tobbi ember mikor fog felebredni a lepkebabbol es nyitja ki a szemet. Ha majd bekovetkezik akkor majd megerted miert irtam en is ezt. :) Legalabbis remelem, hogy sikerul majd.

2016. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nekem az első igazi szerelmemnek szinte nem is volt melle olyan kicsik voltak neki de minden más "kárpótolta" amit nyújtott a látványa és a lénye a csajnak... olyan kisugárzású csajt a mai napig nem találtam és mostanáig bánom, hogy akkor nem jöttem össze vele amikor meg volt rá a lehetőségem :(

20F

2016. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17: Nem is tettem volna szóvá, ha csak a személyiséget írod, de nem csak azt írtad. Visszakanyarodva a külsőségekhez egyébként van valami, amit már régóta nem értek: ha valaki azt mondja neki csak a szép arcú, vagy csak a vékony lányok tetszenek, az teljesen elfogadott a nők körében, de ha valakinek az a véleménye, hogy neki fontos a szép nagy mell, arra már teljesen felháborodnak. Itt is. A szép arc és a nagy mell is adottság, szerencse, genetika kérdése, hát akkor miért?
2016. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Talan kicsit felreertettem, es elnezest ha ugy tunt neked tamadtam, persze ertheto, hogy neked is megvan a sajat izlesed, ahogy mindenki masnak. :)

Csak nem tudom mindennap van egy kerdes, hogy a tinedzserek nincsenek megelegedve magukkal, mert masoknak akarnak tetszeni. Es ez kicsit szomoru. Meg hogy az emberek csufoljak egymast, tisztelet a kivetelnek. Nap mint nap sir valaki otthon az agyaban fekudve, hogy valaki csufolja vagy nincs megelegedve magaval es ez nem olyan, amit csak ugy eltud felejteni valaki. Persze kicsit butacska azis aki felveszi, de milyen lenne egy olyan vilagban elni, ahol elfogadjuk egymast minden rossz akarat nelkul?

Igazabol nehez most elmagyaraznom mire gondolok, de gondolom nem nagyon erdekel mast, engem kifejezetten zavar az emberi test, mert hatraltatja a lelkunk szemelyiseget. Ezt arra ertem, hogy akkor csak a belso ertekeink lennenek fontosak, es nem kellene azzal foglalkozni, ki szegeny, ki gazdag, ki milyen ruhaba jar, kinek milyen szerencseje van a genetikaban stb. Lehetnenk egyranguak. Persze kulonlegesek is.

Bocsi az offokert.

2016. dec. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!