Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 85 B-s a mellem, és zavar,...

85 B-s a mellem, és zavar, szerintem túl nagy. Vagy kicsi?

Figyelt kérdés
Arányos a testalkatom, homokóra alakom van, viszont és túl nagynak látom a melleimet. Sajnos anno, mikor elkezdtem dohányozni, fogytam 15 kilót, és a mellemen is meglátszódott, kissé megereszkedett. Azóta leszoktam a cigiről, de szerencsére nem híztam, viszont a mellem továbbra sem feszes. És utálom, szerintem túl nagy. Nem szoktam nagy kivágású felsőket felvenni, de már egy egyszerű kerek kivágás során is állandóan megbámulnak az utcán. :S
2014. jún. 5. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
B kosár, teljesen átlagos méret, a hátad szélesebb kissé az átlagnál, lehet amiatt tűnik nagynak?!
2014. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
B kosár sehol nem nagy
2014. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kínaiban vásárolsz vagy rossz méretet hordasz, ez nem a tényleges méreted. Mérd le alatta(feszesen) és mellcsúcson(lazán), abból meg tudjuk mondani hogy nagy-e. (Mondjuk nálam csak H-tól fölfelé túl nagy :p )
2014. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70D-s a mellem, de szerintem még ez sem nagy, nagynak én F-től felfelé gondolom
2014. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A B kosár tényleg nem nagy, inkább a hátad széles.
2014. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!