Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikortól szabad copfban...

Mikortól szabad copfban hordani a hajunkat? Mert állítólag a szüzek hordják kiengedve?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez fhaszság.
2016. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...
2016. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Mi a fasz??

Hordd úgy a hajad ahogy akarod, mi ez a szarság hogy a szüzek hordják kiengedve? Nem ez fogja meghatározni!

Istenem ennyi hülyét a világon...

2016. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem hallottam.

Azt viszont tudom, hogy a romáknál, miután férjhez ment a lány, kibontott hajjal csak a férje előtt mutatkozhat, egyébként valamilyen kontyba fel kell tűznie.

2016. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor en egy 28 eves terhes szuz vagyok XD
2016. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint a lányok már oviban nem szüzek? :O

Ekkora butaságot...

2016. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj, már kisgyerekkorunkban is összefogva hordtuk. Sőt, elvárás volt az oviban, hogy ne lógjon.

És most közel a negyvenhez is hordom copfban.


A copf egyébként inkább kislányos viselet. És a kiengedett vagy feltűzött haj nőiesebb. Ha mindenképpen akarunk valami sztereotípiát.

2016. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Plusz akkor már az ovisok sem szüzek. Az óvónők gyakran kérik, hogy fogják össze a hosszúhajú gyerekek haját pusztán praktikai okok miatt, mondjuk mert nekik sem lenne vicces a fél csoport haját kimosni ebéd után...
2016. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Ma már nincs jelentőssége a hajviseletnek, de régebben tényleg volt jelentése annak, hogy ki hogyan hordta a haját. Fedetlenül, vagy pártában (ami nyitott fejfedő volt) csak a lányok mutatkoztak, az asszonyok főkötőt hordtak. Kibontott hajat, copfot, hajfonatot szintén csak lányok hordtak, az asszonyok kontyba csavarták a hajukat.

[link]

2016. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Két kiscsaj a bölcsiben ülnek a bilin:

Te még szűz vagy?

Már nem

Hogy csináltad?

Véletlenül beleültem a cumimba

2016. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!