Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van hogy mindenkinek a...

Miért van hogy mindenkinek a magas nagyon hosszú combú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Az ilyen pici csajok mint én meg nem... Komolyan akár melyik fiú barátommal beszélek mind azt mondja hogy nem baj ha nem nagyon sovány csak legyen magas mag vékony egy lány
2016. dec. 1. 20:08
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Mert nincs így???
2016. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja ez baromság.
2016. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tévedés. 159 centi vagyok, arányosan oszlik el rajtam az izomzat, sportolok, nincs hosszú combom, mégis megnéznek a pasik és tetszem nekik.


Amiket leírtál, az a tipikus modellcsaj alak. De azért ébredj fel az álomvilágból, nem ez számít a valóságban.

2016. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy egy csomó csaj azt hiszi, hogy csak az ő alkata nem tetszik senkinek?

Nem mindenkinek a hosszú combú lányok tetszenek. Pl. nekem is az alacsony, kissé telt csajok jönnek be.

2016. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki,akkor picin is jól nézel ki.Amúgy meg,hosszú comb...neked jobban bejön egy sportos,jó lábú,sggű pasi,mint egy vékony,vagy duci? Na,ez kb.ilyen dolog.A magasság,én 168 cm vagyok tehát eleve nem kellene 170 feletti csaj(bár van férfi akit ez nem zavarna,engem igen)viszont ismertem egy párt,a fickó 180 biztos megvolt,a csaj meg tipikus pici szőkeség.Viszont jól nézett ki.
2016. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!