Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet használ...

Hány éves kortól lehet használni mellnövelő krémet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és a melleim striásak,ma vettem Eveline slim extreme 4D push up krémet,hátha használna rá valamit,feszesítené és az sem baj ha növel rajta :D tehát kortól függetlenül használhatom?:)

#4D #push-up #mellnövelő krém
2016. dec. 2. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd, más eredménye nem lesz, minthogy elfogy rá a pénzed.


Olyan krém (vagy egyéb szer) nincs, amitöl valakinek nö a melle, a mellméret ugyanis genetikailag meghatározott dolog.

2016. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) erről sok jó vélemyént olvastam,bízom benne :)
2016. dec. 2. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizni bizhatsz, de kb. annyit er mintha a guluszemu spagettiszornyhoz imadkoznal minden etkezes elott, hatha megno a melled tole. Ha ez ilyen egyszeru lenne, szerinted ki fekudne a plasztikai sebesz kese ala mellnagyobbito mutetre?
2016. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó véleményt (és akárhányat) bárki tud írni, akár a gyártó is, vagy a megbízottjai.
2016. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd rájössz hogy egy nagy átverés :)
2016. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egy próbát megér. krémmánián olvastam a vélemyényeket,és elsősorban formázni és a striákat szeretném eltüntetni vele;)
2016. dec. 3. 10:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Max megduzzadni fog, de ha abbahagyod ugyanolyan lesz
2016. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

'krémmánián olvastam a vélemyényeket'


Aha... :D azokat a velemenyeket a gyarto es/vagy a marketingcsapat irja, esetleg azok, akik kiadtak erte egy vagon penzt es most mar muszaj hogy hasson, mert ok nem lehetnek hulyek hogy kidobtak parezret egy kamu kremre, tehat mas is vegye meg hogy mas is hulyenek erezze magat, ne csak ok...

2016. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát majd meglátjuk hogy miylen lesz :D nem kell elsőre elítélni mert lehet hogy használ :D
2016. dec. 3. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, 15 éves vagyok és nekem special jobban bejönnek a kis mellű lányok. Ne akarj nagyokat, szenvedni fogsz velük és hidd el, semmit nem hatnak az ilyen krémek. :)

15F

2016. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!