Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismeri itt valaki az AFY...

Ismeri itt valaki az AFY mellnövelő terméket? Merjem megrendelni?

Figyelt kérdés
Nyilván azèrt kèrdezem ,mert nagyon kicsi a mellem ès már annak is örülnèk ,ha 1 kosár mèrettel is, de nagyobb lenne. Az AFY termèket ebay, wish oldalán láttam. Kínaiak hirdetik, elèg olcsón. De csak krèm azt inkább kenem magamra, mint bekapkodjak bármilyen bogyót. Szerintetek? Megbízható? Pènzlehúzó? Vagy hagyjam ?

2015. aug. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem,ha krémről van szó,és az ára olyan,ami nem vág földhöz,próbáld ki.


De az biztos, hogy hatásosabb, ha mellette vagy csak önmagában megtanulsz rendes masszázs technikákat,melyekkel tényleg stimulálhatod a melleid. Nekem nem mondom, hogy nőtt a mellem,de mindenképp formálódott,amitől úgy tűnik, mintha nőtt volna, csak az a baj,mostanában nem masszíroztam, de tervezem, hogy újra fogom.

2015. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a választ:)
2015. aug. 23. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod ugy van az osszetevok leirasanal, hogy ami az elso helyen all, abbol van a termekben a legtobb, az utolso osszetevobol pedig a legkevesebb. Pl. tesztanal ezert van elso helyen a liszt, hatul meg a so. Erted?


Na ehhez kepest ebben a "csoda" mellnoveloben van viz, a MASODIK helyen pedig propylene glycol.


Tudod mi az? MEREG!!!!!!!!!!!!!


Propylen glycolt tesz apukad a kocsijanak a hutovizebe "fagyallo" cimen. Ha ezt a kutyad veletlenul megissza megdoglik. Ha kitoltod neki egy tanyerba es ele rakod, nem fogja tudni nem meginni, mert veszett edes ize van.

Aztan van benne meg triglyceride, polydimethy siloxace, cetostearyl alcohol, carbomer, thiethanolamine, allantoin, xantham gum, propyl phydroxybenzoate, sodium hyaluronate, soy isoflavone es papain.


Es van pofajuk oda irni, hgy a krem gazdag tapanyagokban. WTF?!?! Mifele tapanyagban? Egy gramm vitamin/asvany/feherje nincs benne.


Raadasul egy olyan testreszedre akarod ezt a szemetet kenni, ami az egyik legerzekenyebb. En a cipom talpara nem kennem ra, nemhogy a mellemre!!!


Van eszed, konyorgom hasznald.

Elhiszem hogy szenvedsz mert pici a cicid, de ne akarj sajat magaddal megjobban kib@$zni azzal, hogy mergezo szemetet kensz magadra. Inkabb tanulj es szerezz vmi extra jo melot es gyujts penzt egy mutetre, de ilyen fa$zsagoknak ne dolj be!!!!


Foleg ne Kinabol!!! Eszmeletlen sok szemet jon toluk (sajnos) es mindig csak kesobb derul ki, hogy a termek karos/veszelyes/szennyezett, stb.


Egy csomo ember meghalt kabitoszer tuladagolasban, mert online Kinabol siman meg tudtak rendelni az xy kabitoszert amitol megorultek es kart tettek sajat magukban. Az USA (ahol ez a sok baleset tortent) most azt probalja kitalalni, hogyan tiltsak be, de mivel Kinaban van a cucc, sok beleszolasuk nem lehet hogy a kinaiak mit arulnak vagy mit nem.


Ezt csak azert irtam hogy elrettentselek, hogy ami kinai es olcso nem mindig jo!!!

2015. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem... 1 próbát minidg megér! :D


Nem is nagyon drága, igaz hogy kínai, vagy japán gyártmányu, de szerintem le lehet tesztelni! :)


Sok szerencsét! :D

2015. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!