Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit tesz / tett azért hogy...

Ki mit tesz / tett azért hogy szépnek érezze magát?

Figyelt kérdés

Köszönöm a rendes válaszokat! :)

(18L)



2016. dec. 13. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Havonta fodrász meg körmös illetve egy szemöldökszedés (a köztes időben kiszedem magamnak)!

Minden reggel feldobok egy kis szempillafestéket meg rúzst illetve korrektort ha szükséges. Szeretek csinosan felöltözni. Tornázom is rendszeresen. terhesség alatt is végig nyomtam (mind a kettőnél 61 kilóval mentem szülni, 5 kiló jött fel)

:) Nő is vagyok nem csak anya! :)

2016. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Elég komolyan veszem a bőrápolást, szép is a bőröm. Szoktam járni edzeni, ételallergia miatt diétáznom is kell most már, úgyhogy jó formában vagyok. Mondjuk mindenkinek van sz-r napja, én se mindig úgy kelek fel reggel, hogy de állati jól nézek ki, ilyenkor a megszokottnál kicsit több sminket dobok fel és máris jobban érzem magam. Körmömet én csinálom (már ha egyáltalán, nagyon ritkán szoktam, mert nekem nem praktikus), fodrászhoz meg most azért járok havonta, mert ki lett szőkítve a hajam, míg eredeti színű volt nem jártam, főleg magamnak vágtam vagy max félévente mentem el fodrászhoz.
2016. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!