Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Élnek magyarországon orosz/ukr...

Élnek magyarországon orosz/ukrán stb (keleti szláv) származású lányok? Mitől olyan szépek ők?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Genetika
2016. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyi közöttük a ronda,mint bárhol máshol,csak nyilván a tévében meg p*rn* oldalakon stb csak a szépeket mutogatják.
2016. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem otthon, hanem külföldön, de sok orosz lánnyal találkoztam. Mind nagyon szépek voltak, a többségük smink nélkül (is), ami külön jópont.
2016. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

-nem csak ott...


külföldön találkoztam egynéhánnyal (orosz, fehérorosz, ukrán)

2016. dec. 19. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem apum felmenői az egykori jugoszlávia(ma horváto.) ról származnak, anyumé pedig ukrajna környékéről, de mindkét szülőm magyarországon született. Nekem tipikus keleteurópai arcom van szerintem és mások szerint is és utálom, kicsi szúrós szem, világos sápadt bőr, barna haj vöröses beütéssel utálom nagyon
2016. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Félig ukrán vagyok, mondjuk nem örököltem anyum "szép ukrán" génjeit.

Amúgy egyszerű hogy miért, a szláv embereknek jellegzetesen rövid és széles, kerek arcuk van, ami a legmeghatározóbb amikor arról van szó hogy feminin-e egy arc, épp ezért a férfiak már nem mondhatók olyan vonzónak. A másik a világos szem/haj/bőr ami nem jellemző a magyar emberek között, és ezért tetszik sok embernek. Ha ukrajnában vagyok sokkal több dícséretet kapok a sötét szememre/bőrömre és picit erőteljesebb arcvonásaimra - mivel ott az a nem megszokott :)

2017. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerek egy orosz csajt,na ő baromira nem szép szerintem.

Úgyhogy ne álltalánosits.

Valszeg neked a "tipus"tetszik és egy kis plusz az hogy még külföldi is és ezért exotikus.

2017. máj. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!