Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem gáz, ha egy fiú/férfi...

Nem gáz, ha egy fiú/férfi lófarokban hordja a haját?

Figyelt kérdés

Néhány éve hosszú hajam van, és egy ideje elkezdett zavarni, mert kiengedve elég pufi, és néha a szemembe lóg. Viszont levágatni nem szeretném. Egy ideje lófarokba fogva hordom, ha itthon vagyok, mert így nincs előttem, és igazából jobban is tetszik így, mint kiengedve. De nem tudom, hogy mehetnék-e így emberek közé, szóval mennyire néz ki elfogadhatóan, mennyire előnyös.

[link]

[link]

[link]



2016. dec. 23. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben semmi különös. A képek alapján teljesen normális, jól néz ki, és látott már ilyet az emberiség, nem fognak fennakadni rajta.


És le ne vágasd! A többi fiú szempontjából is jó, hogy vannak hosszú hajúak, akik törik az utat, mert nagyon unalmas már ez a "férfiaknak ezt nem szabad, azt nem szabad" világ... "Pufi meg a szemedbe lóg" típusú problémákat a nők persze röhögve megoldhatják egy-két csattal.

2016. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez így jó, akár kontyba is rakhatnád
2016. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, sőt, jó! Emberek közé pedig természetesen mehetsz, csak példának okáért, az egyik oktatóm az egyetemen szintén így hordja, jogi karon ráadásul. Semmilyen hátrány nem származik az ilyen hajviseletből.
2016. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2016. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól áll neked nyugi hord csak így.
2016. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!