Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik valami nagyon megbízha...

Létezik valami nagyon megbízható csúszásgátló talp vagy megoldás cipőre ónos eső idején?

Figyelt kérdés

A csizmám gumi talpú és recés de valamelyest csúszik.Láttam ilyen szöges féle műanyag szíjas, cipőre húzható csúszásgátló az jó? Vagy vannak csúszásgátló, felragasztható talpak, de az teljesen sima talpú cipőre.

Valami más esetleg?Vannak akik meg sem csússzannak a jégen.Rajtuk vajon milyen cipő van?


2016. dec. 24. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találtál esetleg azóta valami megoldást? Nekem is ez a bajom, hogy pont a legmelegebb, legmasszívabb csizmámnak van csúszós talpa :( próbáltam a felragaszható csúszásgátlót, mert az enyémnek már eléggé simára kopott a talpa, de nem sokat ért, csak a csempézett helyeken (pl. üzletek) éreztem kicsit stabilabbnak.
2017. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!