Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Esztergomiak, dorogiak és...

Esztergomiak, dorogiak és környéke; Tudtok a közelben megbízható, jól dolgozó piercingest?

Figyelt kérdés
Szeretnék 2 helixet az egyik fülembe. Egyszer már volt az ott lévő porcban pc-m, de annyiszor begyulladt, hogy ki kellett vennem és két nap múlva be is nőtt (egyik fülbevalóm sem gyulladt be azon kívűl, szóval nem én vagyok rá érzékeny). Leírnátok a tapasztalaitok, ajánlásaitok és tanácsaitok kérlek?

2016. nov. 5. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmiféleképp se lövesd.

Sajnos nem ismerem az ottani szalonokat, így nem tudok erről mit mondani.

Szúrasd, titán száras barbell ékszerrel. Ápoláshoz használj octenisept-et, naponta 3-5 alkalommal.

Fél évig ne cseréld ki! Fél évig ne szedd ki! Ha esetleg pukli nőne rá (keloid/vadhús) kezeld hidrogén-peroxid oldattal napjában 3-5 alkalommal maximum 3 héten át. (leszárítja)

Első két hónapban ne menj vele vízbe, szaunába, gőzfürdőbe, vagy akármi hasonló helyre, illetve szoliba se!

Óvd a kozmetikai szerektől, ne álljon rajta sampon se nagyon (persze nem baj, ha kicsit rámegy), és fürdés után mindig kezeld le, elöl hátul egyaránt rendesen.

Próbálj 1 bő hónapig nem rajta aludni.

Nem is tudom, mit mondhatnék még.

Remélem ez is segített, ha lenne kérdésed, írj üzit!

2016. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ! Rendben, ha problémám lesz vele akkor írni fogok.:)
2016. nov. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!