Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van mellbimbó piercingj...

Akinek van mellbimbó piercingje leírna a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Érzéstelenítéssel vagy nélküle készítik?-vagy hogy ajánlottabb? Mennyi idő alatt gyógyult be teljesen? Én kinéztem egy adott ékszert viszont nem tudom van-e valami típus amit elsőre ajánlott beletenni.

2016. dec. 26. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, ahol azzal, van ahol nélküle, és van, ahol megkérdezik, hogy kérsz-e érzéstelenítést, vagy sem. Ki lehet bírni nélküle is.

A teljes gyógyulás kb 2-4 hónap körül van. Ugyan jónak tűnhet már 2 hét után is, de attól még nem az. Hiába néztél ki adott ékszert, nem mindet rakják bele neked.

Elsőre érdemes egyenes szárú duplagolyós barbell ékszerrel csinálni (lehetőleg titán száras) és a gyógyulás után lehet cserélgetni.

Célszerű egy ideig leragasztani, hogy ne akadjon bele semmi. Naponta 3-5 alkalommal ápolni. Első két nap 70%+ orvosi alkohollal, majd octenisepttel.


Remélem segítettem. Nem tudom, mi érdekelne még, ha lenne kérdésed, írj privátban!

2016. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1,5 hete csináltattam a piercingemet, csak a bal mellembe. Tőlem megkérdezte a piercer, hogy szeretnék-e érzéstelenítőt, ami kicsit lefagyasztja, de nem kértem, mert azt mondta, akkor nehezebb átszúrni, nem kockáztattam, szerintem teljesen fölösleges.


Elég alacsony a fájdalomküszöböm, de szó nélkül bírtam, nagyon meglepődtem, hogy milyen hamar kész lett, és mennyivel rosszabbra számítottam. Én konkrétan csak azt éreztem, hogy összecsípi a mellbimbóm azzal a fogóval, az volt kicsit kellemetlen, a szúrást kb egyáltalán nem. Mondtam neki, hogy ne szóljon, hogy készüljek fel, nagy levegőt stb., hanem inkább próbáltam nem odafigyelni, így meglepetésszerűen ért a dolog, szerintem így kevésbé fáj. Mikor a piercinget húzta át rajta, az kicsit égető érzést volt, de tényleg nevetségesen minimálisan ahhoz képest, amit beharangoznak az interneten. :D

Nekem először a szilikonszárat ajánlotta volna, elvileg gyorsabban gyógyul, de nekem az nagyon nem jön be. Szerettem volna titánium pc-t venni, de nem volt a boltban, szóval orvosi fémet vettem. 1,2-es 12mm-es azt hiszem, nem teljesen egyenes, kicsit görbe, ő ezt ajánlotta. Szerintem eleinte ne tegyél bele nagyon extra piercinget, kb 1 hónap után lehet cserélni, addigra be is gyógyul szépen.


Nagyon nézd meg majd, hogy hova rajzolja be a két pöttyöt a piercer. Nekem az egyik oldalon nem jól jelölte meg, mert ugye összehúzodott a bimbóm, én meg nem nagyon figyeltem eleinte, és félre szúrta. Úgy nézett ki, hogy az egyik gömb közvetlenül a bimbóm mellett volt, a másik pedig az udvarban, a bimbómtol olyan 3mm-re, nagyon bénán nézett ki, nem volt szimmetrikus, és az egyébként elég hosszú 12mm-es pc is rövidnek bizonyult, mikor "lankadt" állapotban volt a mellbimbóm. Ma visszamentem, és újra átszúrta a rossz lyuk mellett. Az igazat megvallva, ma egy icipicit jobban fájt, de nem volt vészes. Mostmár szép és szimmetrikus, imádom nagyon. Azt a szalont pedig, ahol szúrták nem fogom ajánlani senkinek, csak azért mentem vissza hozzá, mert nem akartam megint fizetni érte. :(


Ápolást nekem napi kétszer ajánlotta Edisepttel, én Octanisepttel ápolgatom, és gyönyürűen gyógyult eddig, simán szaladgáltam melltartó nélkül, simán aludtam hason, egyáltalán nem fájt. Most kíváncsi leszek, hogy fog reagálni, hogy megint megkínoztuk, de remélem ugyan ilyen szépen fog viselkedni.

2017. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En erzestelenitessel csinaltattam es azon kivul nem fajt egyaltalan, sot utana se. Meg is lepodtem :)
2017. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!