Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan kombináljátok a...

Ti hogyan kombináljátok a sticket, spray-t, parfümöt?

Figyelt kérdés

Általában ezeket nem lehet ugyan olyan illatba megvenni.

Ti hogy használjátok őket? Mikor melyiket? Külön-külön? Egyszerre? Vagy csak én vagyok ennyire béna, hogy mindből különböző van?



2016. dec. 27. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sticket használok reggel és este fürdés után.Parfümöt meg reggel indulás elött. Az a tippem hogy ne vegyél erős illatù dezodort mert az amúgy is csak az izzadás ellen van szòval egy gyengébb illatú ugyan annyira hatékony. Így nem rontja el a parfüm illatát
2016. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval te reggel stick+parfum kombo? Nem zavar be a stick illata? A spray akkor offos?
2016. dec. 27. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert direkt olyat használok aminek nincs erős illata. Nem szeretem a sprayket
2016. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit hónaljra kensz (nekem golyós van, nem stick), annak nincs olyan erős illata általában, plusz a ruhát is ráveszed. Spray nem kell, max parfüm helyett ha épp olyan a kedved.

Egyébként ha egyforma, akkor se ténylegesen egyforma :) mert máshogy viselkednek az illatanyagok a különböző közegekben.

2016. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én reggel dezodorral kezdek(ezt napjában többször is lehet nyilván,igény szerint),a kedvencem a playboy,mert jó izzadásgátló és az illatuk is nagyon jó.Ezután szoktam parfümöt használni,olyan illatút,amilyet szeretnék,sosem érdekelt,hogy eltér a dezodor illatától.Mindig mondják,hogy finom illatom van,szóval biztos nem gond :) Parfümöt is napi többször fújok,persze ésszel,egyszerre 2-3 spriccet.
2016. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sprayt nem használok, mert stift mellett felesleges, csak befehéríti a ruháimat. Stift nélkül meg semmit sem ér, mert nem elég erős az izzadásgátló hatása.

Stiftet teszek reggel, parfümöt is reggel, meg néha random napközben, amikor úgy érzem, eltűnt az illata.

2016. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a stick és spray az izzadásgátlást jelenti, sztem ha az egyik jó minőségű és beválik, akkor felesleges a másik. Nekem stiftes deóm van, mert csak az hat, erre nem rakok még spray-t is.


Ha meg a spray az a "natural spray-t" jelenti, akkor az meg túl sok a parfümmel együtt.


Szóval én este bedeózom magam stifttel fürdés után, mert olyan dezodorom van, ami akkor hat. Reggel meg fújok magamra parfümöt.

2017. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!