Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iszonytató ronda vagyok smink...

Iszonytató ronda vagyok smink nélkül. Miért? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szoval smink nélül valami förtelem vagyok. Olyan igazán ocsmány.

[link]

Sminkkel viszont egesz jót ki tudok hozni magamból,jó hat nem egy 7 szépség de elfogadható főleg a smink nélküli énemhez képest.

[link]

[link]

[link]

Mit tehetnék, hogy smink nélkül is elfogadható fejem legyen? Nagyon utálom magam smink nélkül. Mások ha nem is szépek smink nélkül de legalább nem hányadékok és méginkább nem ekkora a különbség a két állapot között. Önbizalomhiány az van de sminkkel korrigálom. Mégis annyira rossz érzés hogy csak csalással lehetek szebb . És csak úgy merem felvállalni magamat. Mit tegyek, hogy smink nélül is jobb legyen a helyzet?


17/Lány vagyok nem fiú



2016. dec. 28. 17:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%

1. MOSOLYOGJ!! az első képen olyan búvalb..szott és unott fejed van, mint akin 100 éves világfájdalom söpört végig!

2. tanuld meg SZERETNI MAGAD!

ülj le a tükör elé, nézz mélyen a szemedbe és mondd azt, hogy "Szeretem magam" Ezt ismételgesd annyiszor, amennyiszer szükséges, hogy elfogadd és megszeresd magad! Hidd el, hogy szép vagy, szerethető vagy smink nélkül is.

A smink csak álca, hazugság!

3. beszélj szépen magadról!


keress a neten önbizalomnövelő tippeket, videókat!

2016. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszi válaszoló! Hidd el ilyen fejjel te sem mosolyognál sokat. Egyébként sminkben szinte mindig mosolygok és smink nélkül is egészen amig meg nem látom magam a tükörben. De neked csináltam egy mosolygós változatot is . [link]
2016. dec. 28. 17:37
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy ronda!Nagyon bájos arcod van és szép bőröd!(Sokan megirigyelnék!)Neked csak az önbizalmaddal van a baj,ezért látod csúnyának magad!
2016. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
De hát te SZÉP vagy smink nélkül is! Ne hülyéskedj már. Te csak önbizalom hiányos vagy.
2016. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%

Köszi a képet. :) Na, ez már sokkal jobb! Tényleg csini vagy.


Második lépcső, a hajad. Úgy néz ki, mint egy szénaboglya. Vagy fogd össze rendesen, vagy valamit csinálj vele, mert úgy nézel ki, mint egy kisboszi. :D

2016. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

jajj akartam is mondani hogy a hajamat ne nagyon nezzetek mert az csak most ilyen amig leengedtem egy fotó erejéig. amugy szög egyenes és igencsak lapos all the time nem is ártana egy kis boszis volumen :)

álltalában ilyen [link]

2016. dec. 28. 17:59
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

:O wow :O tényleg szép vagy


neked csak az önbizalmaddal van bajod, mással sem :)

2016. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
utolsó a smink nélüli képeken gondolom te sem gondolod így! lol
2016. dec. 28. 18:03
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A smink nélküli képen se vagy ronda egyáltalán. Én pl nagyon irigy vagyok a bőrödre, nincsenek pattanásaid, pattanások utáni foltjaid. A szemeid meg szép nagyok. Semmi okod csúnyának érezni magad.
2016. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 TR75 ***** válasza:
82%

Az utolsó linkelt kép sminkkel készült?

Bocs, hogy ezt mondom, de a legelső kép, amit a kérdésben linkeltél, és a nevetős is előnytelen kép. Amilyet mindenkiről lehet lőni (saját magáról könnyebben csinál ilyet az ember).

Tényleg nincs veled gond smink nélkül sem. Valóban az önbizalmaddal van probléma.

2016. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!