Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy kicsi vagyok, viszont a melleim meg nagyok? 14/L

Figyelt kérdés

Nagyon picike vagyok, 143 centi, viszont a mellem 65/D méretű. Elég aránytalanul nézek ki, plusz még alapvetően nagyon vékony alkatom van, és ehhez jönnek még a nagy melleim...

Nem tudom, hogy nőhettek ekkorára, anyukámnak is csak B-s, de nagymamámnak sem nagyobb B-nél.

Ráadásul úgy érzem, hogy még nő, tehát már a D-s melltartó is szorít picit. Mitől nőhet ilyen nagyra? Szimplán csak genetika, vagy mi? Orvos azt mondta hogy igen, de én már nem tudom mit higgyek, hiszen a csalásom nincs tele nagymellűekkel, még apai ágon sem.

Nem vagyok kamu, kérlek higgyetek nekem! És normális válaszokat várok, nem trollokat (a képkérős, és az "örülj neki, a nagy mell szép"-típusúakat is mellőzzük)!

Köszi :)



2016. dec. 30. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy a rokonságodban vannak nagy mellű nők. Talán voltak és elhunytak. Hasonló helyzetben vagyok, de 10 cm-el magasabban és nem nagyon vékonyan. Valószínűleg csak genetika miatt ekkorák. A fiúk többségének szerintem tetszenek.

18/L

2016. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Úgy, hogy a kettőnek genetikailag semmi köze egymáshoz :D
2016. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Én is hasonló vagyok, csak 9 centivel magasabb 70/E mérettel.

Ettől még nem vagy aránytalan. 80-as körmétettől fölfelé ugyanekkora kosárral lennél az.

Az én anyukámnak is csak B-C kosara van, viszont én a nagynénéimre hasonlítok.

2016. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, kire hasonlíthatok, mert még a dédszüleimről is néztem képeket, és nekik meg kifejezetten kicsi mellük volt... :/
2016. dec. 30. 12:56
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.

Az én családomban pl. mindenkinek vagy barna vagy kék szeme van, én vagyok az egyetlen akinek barnászöld.

A mai napig nem tudom, kitől örökölhettem.

Nem szabvány,hogy ugyanolyan tulajdonságokkal kell rendelkezned,mint a rokonaid.

2016. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy kényelmetlen, de legyél rá büszke. A nagy mellekkel mindig csak előnyre fogsz szert tenni. De egyébként tényleg genetika, még akkor is, ha az egész nagy családodban senkinek nincs nagy melle.

15F

2016. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Távolabbi rokonoktól, felmenőktől is örökölhetted. De miért fontos? Sajnos nem tudom megállni (:)): Örülj neki, nagyon nagyon szerencsés vagy. Kevés nagyobb szerencse érhet egy lányt/nőt, minthogy igazán nagyra nőnek a mellei. Az, ha még alacsony is hozzá egy lány az szerintem csak még szebb. Ha pedig még tovább nőnek az csak még jobb.
2016. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Tudjuk, hogy te vagy az, "esztikeehh" és PASI VAGY!!!

A hét elején meg "11 éves lánynak adtad ki magad 70B mellekkel"!!!

Kamu vagy, ráadásul hogy azt bizonygatod, hogy "jajj, nem vagyok kamu", akkor BIZTOSAN AZ VAGY!!!

2016. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 pinkpancser ***** válasza:
55%
A genetika érdekes dolog. Nem feltétlenül a szülők tulajdonságai jönnek elő, hanem lehet nagyszülőké vagy további felmenőké is. Aztán majd később derül ki, hogy szerencsés vagy e vagy kitolt veled a genetika.
2016. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az, hogy aránytalan az nem jelenti azt, hogy nem szép. Egyrészt fiatal vagy így még nőhetsz mind magasságra mind mellre. Pár év múlva majd be fog állni a végleges testalkatod, de addig biztos sokat fogsz még változni. Szóval ne félj nem lesz gond.
2017. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!