Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet még a 16 éves...

Hogy lehet még a 16 éves sztároknak is tökéletes mosolyuk? Bárkinek tudnak filmsztár fogsort varázsolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 22:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2010. máj. 4. 22:48
 2/11 anonim ***** válasza:
ha ápolva van , akkor bármilyen "civilnek" lehet ilyen fogsora :D egyébként a photoshop csodákra képes ;) egy dagi emberből iszonyat vékonyat is képes varázsolni :D és a sárga fogakat is eltünteti ;) érdemes nézkelődni youtuben :D
2010. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó+fogfehérítés, hallottál már róla?
2010. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hááát...mileyról azt olvastam, h megcsináltatta a fogait, vmien héjat raktak rá, nem volt megelégedve a fogaival...:)

ma már elég szépre megtudják csinálni akárki fogait:)

mondjuk 16 évesen még nincs szükségük koronákra...az inkább az idősebb sztároknál van:)

2010. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárkinek aki megtudja fizetni
2010. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a Májlinak porcelánkoronája van, gondolom a többinek is.
2010. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most nem akarok beképzelt lenni, de nekem is "tökéletes" a mosolyom, vagyis fehérek és szabályosak. De én 2003-tól 2008-ig folyamatosan, havonta jártam fogszabályozásra. A fogak fehérsége nekik valószínűleg a fehérítés miatt van, de ez adottság kérdése is.

Amúgy én is azt hallottam, hogy Miley-nak porcelánkoronája van...

2010. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de nekem egyenesek a fogaim de nincsenek egy vonalban alul szóval a lapátfogam hosszabb valamennyivel és 2vel a lapátfogaim melletti fogaim hegyesebbek a többinél ezeket lereszelik vagy hogy? O.o

17l

2010. máj. 5. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:

őőő...lehet h lereszelik, vagy héjjal megváltoztatják a formáját:)

ezstétikai fogászatoknál lenne érdemes érdeklődnöd, ha másmilyenre szeretnéd a fogaidat:)

de ha google-ba beírod h esztétikai fogászat, akkor sok oldalt kidob és ott tudsz nézni képeket is:)

sok sikert:)

2010. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. máj. 5. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!