Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl vékony a derekam mit tegyek?

Túl vékony a derekam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon karcsú a derekam túlságosan kicsi .. hizni is alig bírok a magasságomhoz elég csúnya ez a testalkat.. hogy lehetne elérnem hogy vastagabb legyen a derekam és felszedjek pár kilót?? :( hiába eszek nem rakódik rám semmi .. sajnos a genetika miatt... 16/l

#Lány-fogyókúra-hízókúra-testalkat-hízni
2017. jan. 12. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Cseréljünk kérlek!!! Nagyon sokan (köztük én is) könnyen hízok. Ez tényleg genetika kérdése. Ha te világ életedben sovány voltál, ha a nap minden percében eszel, sem fogsz hízni. Ezt el kell fogadni. Örülj inkább, hogy sovány vagy , mostanában mindenki az akar lenni.

2017. jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem minden nap megjegyzést tesznek hogy nagyon sovány vagyok :( most akkor éljem le így az életem :(
2017. jan. 12. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
nem igen van más választásod. Inkábblennél túlsúllyos ?
2017. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért, mekkora a derekad?
2017. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Szia. Nekem is ugyanez a problémám. Sokan elbagatelizálják, mert képtelenek elhinni, hogy ugyanolyan önbizalomromboló egy ilyen testben élni, mint túlsúllyal.

Az én alakom is nagyon sovány, nekem a súlyzós edzés segít úgy ahogy. Még az út elején járok, de talán hatásos lesz. Oldalsó hasizomra edzek sokat, minél nagyobb súlyokkal. Persze egész testre is vannak gyakorlatok. Cardio edzést egyáltalán nem végzek, sokkal több húst eszem. A célom egy vonzó, nőies alak, s hogy kiképjek a botsáska jelmezemből.

2017. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Írj rám privátba, talán tudok segíteni! ;)
2017. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, nem olyan önbizalomromboló, mint a túlsúlyos emberek esetében, mert téged mindenki más irigyel,a kövéreket meg mindenki kigúnyolja :D


Nekem vékony derekam van az alkatomhoz képest, és én kifejezetten szeretem.


Majd 25 évesen, de legkésőbb 30, belassul az anyagcseréd, és majd mennek rád a kilók, nem kell izgulni :D

2017. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 én 26 éves vagyok. A 165 cmhez 43 kg. Szerinted ki a jó fene irigyel engem? Lepten nyomon leanorexiásoznak, legebéznek, diákként azzal csúfoltak, hogy nem szeretnek a szüleim és nem adnak enni, vagy csórók vagyunk, nincs kajára valónk. Ha visszavágtam, hogy sokat eszem, akkor jött a gilisztás/férges/nyüves és társai...hidd el, én irigylem azokat, akiknek van pár kg feleslegük! Soha az életben nem.irigyelt senki az alkatomért!
2017. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cseréljünk?:) Elfogadnám azt az alkatot, és szerintem még sokan vannak így. Egyébként utolsó: Pont, hogy irigyek rád, azért mondanak ilyeneket, az emberek ilyenek.
2017. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5. nagyon jókat írt. Ha hizni nem tudsz, akkor próbáld meg az izmaidat növelni. Ezáltal nemcsak a súlyod fog nőni, hanem tónusosak lesznek az izmaid.
2021. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!