Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrcimpaba szurt orr piercing-...

Orrcimpaba szurt orr piercing-rol mit kell tudni?

Figyelt kérdés

A gyogyulasi ideje erdekelne, hogy mivel ajanlott kezelni es, hogy a vadhus mekkora esellyel alakul ki utana. Ekszert cserelni, ha nem karika van benne, nehezebb vagy konnyebb?(akiknek van, hozzajuk szol ez a kerdes)


Es meg van valami, lattam egy videot amiben egy lany az orraban levo pc-t kihuzta es szabalyosan kispriccelt belole a ver. Ez lehetseges vagy csak atveres?



#orrpiercing #orr cimpa piercing
2017. jan. 13. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A piercerek 1 hónapot szoktak mondani, hogy annyi idő alatt gyógyul be és utána lehet ékszert cserélni. A vadhús kialakulásának veszélye akkor áll fenn leginkább, ha egyből karika piercinget tetetsz be.

Ha szúrják a piercinget és megvárod, hogy meggyógyuljon akkor nem szabad hogy gondot okozzon a csere.

A vér szerintem akkor spriccelhet ha rossz helyen szúrják át. Viszont mivel a piercerek ezt tanulják, ezért nem hinném egy rendes helyen ez megtörténhet.

2017. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez személyfüggő, helyfüggő, hogy hol csináltatod..

Én 2x szúrattam újra az orrom, először csak az a kis "pötty" piercing volt benne, azzal 2 hónap után se akart meggyógyulni az orrom, állandóan be volt gyulladva, 2x jött ki vadhús utána, aztán ki akartam cserélni karikára, de nem tudtam berakni, sőt utána a pöttyöt se tudtam visszarakni és beforrt a lyuk..

2.alkalommal egyből karikát rakattam bele, és csodák csodájára egyszer nem volt eddig bajom vele, egyetlen egyszer jött ki azóta vadhús, mert megpiszkáltam a karikát, és utána egyből kijött, de 1 nap alatt elmúlik ha kinyomod..

Ez is szintén személyfüggő, de engem a pötty jobban korlátolt mindenben, orrfújásban pl.

Ugyanis annak a vége bent van az orrodban teljesen és nekem nagyon zavaró volt, a karikával nincsenek ilyen problémák, és szerintem jobban is néz ki.:D

2017. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!