Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya nem engedi! Mit tegyek?

B.Blanka2002 kérdése:

Anya nem engedi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és szeretnék egy köldök piercinget (kérlek, kerüljük az azzal kapcsolatos megjegyzéseket hogy fiatal vagyok, egészségtelen stb...) de anyukám nem engedi... És nem tudom hogy győzzem meg, mert ő olyan, hogy egy darabig tart a türelme, utána előtör belőle az "állat" és akkor üvöltözik, kicsit félek olyankor tőle, és ez az egyetlen pillanat az, amikor azt mondhatnám "De jobb ha a tudtoddal, mint a nélkül" vagy valami ilyesmi... De eléggé félénk ember vagyok, nem merek visszafeleselni... Hogyan vehetném rá mégis?

2016. dec. 29. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még teljesen felesleges szerintem a koldokpercing (mondom ezt úgy hogy nekem is vannak piercingjeim). Ha annyira tetszik, akkor vársz 18 éves korodig és akkor megcsinaltatod. Én is így csináltam.
2016. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kb 14-16 évesen volt nálunk is a piercing-mánia, de nagyon sok lánynak begyulladt utána és orvoshoz kellett menniük. :S


sztem gondold át, mert állatira fáj ha....érted

2016. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, lövetném, (kivételesen) meg lett engedve az egyik fülemre plusz 2 lyuk, és az nem gyulladt be, vigyázok az ilyesmire, és nem nagyon szeretnék még várni... :(
2016. dec. 29. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél? Várj még vele pár évet.

Én 16 éves vagyok, én is akartam de szerencsére nem engedték. Azóta se bántam meg, hogy nem csináltattam meg.

2016. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És kifizetné, ki állná? Nyilván ő, vagy apukád, magyarán nem te. Inkább a füledbe lövess még egy lyukat, csak szép hassal szép a köldökpc, amúgy meg túl bajos. Beleakad a pulóver, tesin zavarhat..
2016. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is 14 évesen kezdőtött anno. Nekem sem engedték. Vártam. 16 évesen megengedték
2016. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

lehet itt jönni, hogy várjon a kedves kérdező, míg nagykorú lesz... de azért az még mindig 4 év... nagyon sok.

szerintem 14 évesen köldökpiercing már belefér. egyezzetek meg abban, hogy belátható időn belül megcsináltathatod, mondjuk javítasz a suliban pár jegyet, odateszed magad nagyon pár hónapig, és akkor anyud is látja, hogy attól, hogy pc-d van még nem fogsz lezülleni, és nem is csak valami "éppen ma szeretném, de holnap már nem is emlékszem rá" elképzelés volt, hanem tényleg szeretnéd...

ha hajthatatlan, simán meg tudod magad is csinálni. steril tűt, fertőtlenítőt, ékszert simán kapsz akár a neten, akár a megfelelő üzletekben... csomó videó van a neten is ezzel kapcsolatban. vagy valami ilyen téren tapasztalt barátnő aki akár még 1-2 évvel idősebb is simán megcsinálja neked...

2016. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak mondom, igaz a zsebpénzemből van, csak hogy úgy spórolok hogy inkább nem is eszek egész nap... Ugyan két év beláthatóbb mint a négy... De anyukámtól az is csoda hogy az egyik fülemben 3 lyuk van, de nem tudom hogy vehetném rá hogy azt tegyek maggammal amit akarok, mert úgy se ő bánná meg... És azért nem engedi, mert szerinte "öncsonkítás". :(
2016. dec. 30. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagykorú vagyok és úgy sem engedték a plusz lyukakat a fülemen. Mit tettem? Kellett kis idő míg bátorságot szerzek és elmentem úgy hogy senki nem tudta. Boldogabb lettem tőle, de megint szeretnék 2-őt, de még nem merem.

Ha NAGYON akarod akkor csinaltatsd meg titokban, a hasad csak nyáron latszodna.

2017. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!