Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy tanár a munkahelyén...

Egy tanár a munkahelyén viselhet piercinget/tetoválást/fültágítót stb?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, mert én még nem láttam olyan tanárt, akin lett volna tetoválás, vagy csak egy pici piercing. Ilyet megengedhetnének maguknak az iskolában?

2017. jan. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt azért iskolája és igazgatója is bőven válogatja. Tetoválás biztos lehet, ha nem túl feltűnő helyen van, a piercing már neccesebb, de biztos van igazgató, aki egy kis piercinget még csak-csak enged. A fültágítót viszont nem hiszem, az én volt általános sulimban anno még a sima fülbevalót se akarták megengedni egy férfi tanárnak, csak ő kiharcolta végül. Ott nyilván piercing se lehetett volna.
2017. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munkahelyén vagy munkaidő közbeni viselés általában a szerződéséhez kötött. (Ami meg általában az iskola teljes házirendjéhez, ami meg az iskolához...stb.)

Nekem volt testékszeres tanárom, tetovált is. Fültágítós nem volt csak.

Ha a szerződés engedi, akkor viselheti, ha nem, akkor nem. (Ugyan ez a teljes öltözködésre és frizurákra is kiterjed(het).

2017. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!