Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon nagy,...

Szerintetek is nagyon nagy, csúnya az orrom (kép)? 18/L

Figyelt kérdés

Régen mindenki ezért csúfolt, mert nagy az orrom... És így teljesen 0 alatt van már az önbizalmam is, mert évekig csúfoltak, hogy milyen ronda vagyok, meg milyen horgas nagy orrom van xC

De közben, szüleim azt mondják, hogy semmi gond nincs vele xd, meg barátnőm is ezt mondja, meg hogy szerintük hülyeség lenne később az orr plasztika... Szerintem meg csúnya. Lehetne kisebb meg formásabb xC


Szóval, nektek mi a véleményetek erről, így kép alapján? Megérné a plasztikai műtét? ( Évek óta gyűjtöm a pénzt rá). Vagy hagyjam a fenébe?


[link]



2017. jan. 13. 13:11
 1/9 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele! És nem érné meg mert tényleg semmi gond nincs az orroddal.
2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem nagyon, de ha van rá pénz én megcsináltatnám.
2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs gond vele. Amúgy a srácok más testrészeket szoktak nézni.
2017. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond.
2017. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem veszélyes. Van egy ötletem. Szűk nadrág, csöcskidobós felső és nem az orrod fogják nézni.
2017. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira szép, de ha sok srácnak szeretnél tetszeni, akkor eleve ez a fiús stílus felejtős.
2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy szép az hazudik vagy fura fétise van. Igen nagy , nekem is pont ugyan ilyen es lany vagyok . szep arcom van az orromat leszamitva. Nem illik hozzam hiszen nagy es ferfias. Annyira meg szokott lett mar az orr plasztika kulfoldon amugy ... En mar gyujtom ra a penzt, ez egy olyan dolog amit ugy se fogok soha elfogadni magamon akkor meg minek szenvedjek vele ha par ora alatt meg csinaljak es utana boldog leszek es nem zsidoznak tobbet :D te is csinaltasd meg ha van ra penzed egyszer , 100x boldogabb leszek hogy ha keszul rolam.egy kep vagy tukorbe nezek nem egy hatalmas orr fog bamulni vissza. Hulyeseg szerintem olyan miatt szenvedni ami meg csinaltathato mint pl egy csunya fog. Vagy orr
2017. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek!
2017. jan. 14. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiúknál volt problémád ezzel?
2017. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!