Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágíto csigát szeretnék a...

Fültágíto csigát szeretnék a legkisebb 0,8 mm esetleg még 1 mm mennyire fájna? Megtudnám csinálni magamnak? És ha kiveszem látszódna valamennyire hogy esetleg nagyobb a füllyuk?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg tudod csinálni. Két módja van: a nagyon fájdalmas gyors és a hosszú de nem fájdalmas

Én türelmes voltam inkább, gémkapcsokat raktam a fülembe (minden nap +1 db) és addig csináltam míg bele nem fért a tágítóm amit vettem. Egyáltalán nem fájt, és én ebből egy 16-os fültágítót hoztam össze.:)

2017. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) még meglátom.
2017. jan. 17. 17:22
 3/4 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem extra ronda egy női fül ettől de én persze csak egy vélemény vagyok a te életed !
2017. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy csináld, hogy masszírozgatod a fülcimpád előtte, vehetsz egy forró zuhanyt is előtte. Majd bevazelinezed a füled és a csigát és betolod addig amíg meg nem akad. Egy nagyon picit tovább, hogy érezd hogy feszül, de ne fájjon. Majd vissza. Így max 5 perc alatt eléred, hogy kitáguljon a lyuk. Ha fáj, akkor rosszul csinálod. Ekkor bedagadhat, vérezhet és begennyesedhet a helye. Egyébként ha olyan lyukról van szó ami már régóta megvan, akkor lehet tágítás nélkül is belemegy a 0.8mm-es.
2017. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!