Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha hízok, akkor a mellem is...

Ha hízok, akkor a mellem is nagyobb lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, 14 éves, és 42 kg körül, de szeretnék kicsit hízni, mindenhova...vastagabb lábakat, meghát szeretném ha a mellem is nagyobb lenne, mert elég kicsi. Nem teljesen lapos, de kb csak a bimbó dudorodik ki.:( És szeretném ha az is nagyobb lenne, mert minden osztálytársamnak nagyobb, sőt még a 5-es, 6-as, 7-es lányoknak is, és ez elég gáz :/ Meg még valakinek van valami tipp, hogy tudnék könnyen hízni?

2016. nov. 10. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

eddzél edzésterv alapján súlyzóval

[link]

2016. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az edzéstől nem lesz nagyobb melle...
2016. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyílván nőni fog egy kicsit. De ez nagy részben genetika. Ismerek egy 70-75 kilós lányt akinek allig van melle, meg egy 45 kiló körülit akinek bőven van formás melle.. Szóval ha hízni fogsz valamennyit nől de ez nem csak ettől függ. Amúgy sorstársak vagyunk:D csak én 17/L ..
2016. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja nagyobb lesz de a többi alkatrész is nagyobb lesz,így a változás sem lesz szembetűnő.
2016. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nem kell aggódnod miatta, nőhet :)

Ha hízol, akkor az annyiból igaz, hogy a testarányokhoz képest nem lesz a mell sem igazán nagyobb. Egyébként pedig, ha esetleg a fiúk miatt kérdezed, akkor sem kell aggódnod, mert sokaknak tetszik a vékony alak + kis mell (köztük nekem is de nem a te korosztályodban :D)

2016. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen..Ez sajna genetika.Viszont az öt-hatodikas lányok nagy része is csak push upot hord ám,sajnos ez lett a menő..
2016. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: sajnos nálunk nem:/ inkább én hordok push upot xdd öltöztem már együtt velük és nem is rendes melltartót hordanak hanem vékony toppot de ez ruhán keresztül is látszik
2016. nov. 15. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne aggódj a mell méretedert, én is így voltam, csak nekem volt kicsike a mellem az egész osztályban.. ugyan így voltam aztán rájöttem hogy sokkal elonyosebb és elfogadtam, sőt már nem szeretnék nagyokat, és csak 75A a meretem

17L

2016. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!