Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legfőképpen fiúk. Miért van...

Legfőképpen fiúk. Miért van ez? (többilent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a teltebb lányoknak azt mondjátok, hogy csúnya vagy, hogy undorító? (tisztelet a kivételnek)

Szerintem egy kicsit teltebb lány nem különb a többitől.. Oké, hogy más az alakja de attól lehet szép és a belső tulajdonságai is jók lehetnek



2017. jan. 16. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan nem fiú vagyok, de szerintem bicskanyitogató állandóan ezen a témán lovagolni.

1. vannak szépek is a telt lányok közt, de nem ez a jellemző.


2. az egy dolog, hogy valakin van 5-10 kiló felesleg, ami még jól is állhat az illetőnek, de megnézném, hogy itthon egy 150-160 cm 100 kg-os lány kinek tetszene, nem beszélve arról hogy egészségtelen ez a túlsúly(és igen ez a kategória már undorító).


Ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik. Fel kell dolgozni, ha más véleménye/nézőpontja nem olyan mint a tied. Nem történik semmi.

2017. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Akire ezt mondják az mem telt, hanem simán kövér, pusztán eufemizmus teltnek hívni, vagy ugy is mondhatnám, hogy szimpla hazugság.

Alapvetően azert mert csak es kizárólag rajta múlik, hogy ne zabáljon, mint egy disznó es esetleg sportoljon is valamit. Az onfegyelem olyan mérvű hiánya, ami elhízáshoz vezet ugyanannyira visszataszító mint a sárga szájú bagósok vagy a kívülről is rohadt alkoholositák..

Lehet dohányozni, inni 1-2 sört, pezsgőt, enni chipset de tudni kellene hol van a határ es megállni ott, nem úgy habzsolni mint egy állat. A kutyámnak ha egy nap 5 napnyi adag tápot adok, akkor mindet benyomja, vagy keress fat cat képekre a neten...

Aki ennyire osztonleny abban semmi vonzó nincs, mint látod nem csak a test fizikai alakjával van a baj, sőt....

25/f

2017. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez megint általánosítás , en senkire nem mondtam soha ilyet, es ugyanúgy fiu vagyok. Alapvetően akik ezeket mondjak , eleg kozonsegesek es ilyenek véleményére nem kell adni. Mindnekinek mas az ízlése , szoval lehet hogy van aki szerint ez visszataszító , mas szerint ugyanakkor nagyon vonzó. Szerintem nem feltétlenül az alaktol fugg , hogy valaki szep-e , mert vannak olyan lanyok akiknek az all jol , ha teltek. Amugy jobb lett volna , ha a telt kifejezést jobban körül irod , mert igy nehez meghatározni , hogy a valóban súlyosan elhizottakra is erted ezt a jelzőt , vagy csak azokra akiken nehány kilo plusz súly van.
2017. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
más a telt és a kövér. A kövér hacsak nem beteg akkor sportolással lefogyhatna, de nem teszi és még panaszkodik is, hogy lekövérezik
2017. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!