Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hideg gyanta vagy meleggyanta?

Hideg gyanta vagy meleggyanta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemsoká itt a nyár, strandszezon stb :D nem akarok minden strandolás előtt borotvával szenvedni, mert lehet megvágom magam, meg kiütéses lesz a lábam és amúgy is sok idő. Arra gondoltam, hogy kipróbálnám a gyantát. Hideg vagy meleg gyanta a jobb? Meleg gyantát hol lehet kapni, és menniért? Hideg gyantából a Veet kb mennyibe kerül? Lehet bikinivonalra is használni? Előre is köszi a válaszokat :)
2010. máj. 5. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meleget használok, és először érdemes beruháznod egy gyantamelegítős szettre, (gyantamelegítő, 1parton gyanta, lehúzó csíkok), egyszerűen kezelhető és gyorsan megvan, mondjuk nekem erős a szőröm és a hideg gyanta nem is vitte le, ezért maradtam a meleg mellett, de bikinivonalon nagyon tud fájni.Dm-ben és Rossman-ban láttam.
2010. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Veet-et(hideggyantában) nem ajánlom, elég drága, csak 2 törlőkenő van benne és ragadsz tőle. Vegyél egy epilátort és nincs vele bajod.
2010. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont Veet hideggyantát használok, illetve ma gyantáztam magam életemben először és ilyen fajtát használtam és nekem bevált. Simán levitte a szőrömet, néhány helyen ahol pedig rajtam maradt a gyanta zt a törlőkendővel letöröltem. És nekem kétszeri alkalomra elég egy doboz. Úgyhogy szerintem ez egyénfüggő... :S

16/L

2010. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!