Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves,161 cm és kb.52-57 kg...

12 éves,161 cm és kb.52-57 kg vagyok. (Változó) Szerintetek jó a testsúlyom vagy fogynom kéne? Tudom h nem az a szép a ropi és nincs se melle se feneke de amikor meglatom fölöttem lévő 8. osainkat tele vannak tök szép vékony lányokkal.

Figyelt kérdés
Rendszeresen úszok heti 3* és heti 5 tesi órán eléggé aktív vagyok. De néha elfo az érzet ha felbróbálok egy pólót vagy egy bikinit akkor arra gondolok h fogynom kéne. Szerintetek helyes a gondolatom mert nem akarok csak 3-5 kg-t fogyni.

2017. jan. 19. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
12 évesen hatodikos lehetsz ugye? Most fogsz igazán formálódni, nőiesedni. Továbbra is mozogj sokat, étkezz egészségesen. Meglesz a hatása, 1-2 év múlva gyönyörű nőies formáid lesznek.
2017. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen ne kezdj fogyókúrába, mert többet árt, mint használ. Különben meg, egyáltalán nem vagy kövér, és ezt így látatlanban is megmondom. Ebben a korban pedig csak akkor szabad (nagy odafigyelés és körültekintés mellett) diétába fogni, ha valaki valóban túlsúlyos. Persze az nem árt ha egészségesen igyekszel táplálkozni, és nem eszel csokit, meg chipseket, nem iszol cukros üdítőket, de több ettől nem is kell. Sok zöldség, gyümölcs, tojás, különféle húsok, teljeskiőrlésű cuccok, rizs, a fő a változatosság.:) A Te korodban én is hasonló méretekkel rendelkeztem, és pont ugyanígy gondolkodtam a felettem járó lányokról.:) Még nagyon sokat fogsz változni, még nem vagy kialakulva, most kezdesz csak nőiesedni, szóval ne aggódj. A sportolás meg aztán pláne szuper, ahogy írtad, nincs mitől tartanod.
2017. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!